Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz wczoraj grzyby z psylocybiną zjadłem.
Straszyli że po zawale nie wolno itp
A ja napiłem się z znajomymi piwka, popaliłem papierosków a po wszystkim zjadłem 6g suszu i włączyłem serial. Po chwili zasnąłem.

A teraz po 4 godzinach obudziłem się bogatszy o tydzień doznań.

Walczyłem o naszą i waszą wolność z przybyszami z układu którego nazwy nie da się opisać naszymi literami ani dźwiękami, tylko po to żeby ustanowić pokój nad miską przepysznej acz dziwnej zupy i żalem nad ułomnością ludzkości

Byłem świadkiem rozważań niematerialnych (ale za to kolorowych) ogromnych bytów stojących nad czymś w rodzaju hologramu przedstawiającego wszystko co się dzieje wszędzie, teraz, wtedy, i kiedykolwiek.
Kiedy tylko zaczynałem rozumieć te schematy to te istoty się denerwowały, schematy wymazywały i zaczynały je kreślić od nowa. Tak było z 5 razy zanim cykl się urwał.

Dogadałem się z samym sobą, bogiem, diabłem, agentem ABW który czyta moje posty.

Wiem już teraz że nie ma się czego w życiu bać, że pieniądze to tylko pieniądze. Niby po śmierci klinicznej już to wiedziałem, ale teraz zobaczyłem że to nie domysły a fakt.

Moje ego zostało zmielone na żarnach wszechświata przeze mnie samego a mąka została podana do zjedzenia kolorowym kurom, które po kolei składały jaja w których inkubowały się aspekty mnie samego o których istnieniu nie miałem pojęcia.

Normalnie wstałem o 4 rano i mam ochotę założyć firmę choć nie wiem na czym oprę jej działalność.

Tylko to że jest 5³⁵ zatrzymuje mnie przed zadzwonieniem takiej dziewczyny z zajebistym ciałem i brzydką buźką którą znam, bo obudziła się we mnie jakaś #!$%@? chcica, mimo że jedno publiczne spotkanie narazi mnie na ostracyzm społeczny i bycie pośmiewiskiem.

Chyba wezmę wolne i pójdę popatrzeć na swoje poletko warzyw zarastające powoli zielskiem na tle zaniedbanego pola pszenicy, bo czuję że to jest coś co muszę zrobić żeby nie #!$%@?ł się cały ten bajzel którego zawiłość i genialną prostotę dopiero dzisiaj dostrzegłem. Nie, nie było fraktali.
Chyba trochę #heheszki

#psychodeliki #niewiemjaktootagowac
  • 24
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.