Wpis z mikrobloga

via Android
  • 10
@Trva nie znam człowieka ¯_(ツ)_/¯

Projekt ewakucji się skończył, teraz Ukraińcy robią to samodzielnie. Obecnie jeżdżę z pomocą humanitarną.

Tag swój mam. Zapraszam do obserwowania:
#wejsciesilowe
  • Odpowiedz
@Korba112: W sumie to szanuję.
Polska powinna była jak najwięcej cywilnych studentów medycyny/ratowników/pielęgniarstwa wysyłać na tyły frontów (a wojskowych na tereny frontowe) bo uczycie się na żywym materiale za darmo (umrze to umrze) w realnych warunkach.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: wujek który latach 70 kończył akademie medyczną twierdził że mieliśmy świetnych chirurgów w pewnym momencie dzięki temu że w latach 50 pracowali w szpitalach w Korei
  • Odpowiedz
via Android
  • 23
@a__s parę dni temu byłem proszony o AMA dyspozytora medycznego. Mogę zrobić takie 3w1.
Ukraina, dyspozytornia i jeszcze ratowanie uchodźców na granicy Białoruskiej - dzieci, kobiety w ciąży, bo takie tam były realia.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1:

wujek który latach 70 kończył akademie medyczną twierdził że mieliśmy świetnych chirurgów w pewnym momencie dzięki temu że w latach 50 pracowali w szpitalach w Korei


No słuchaj lekarz musi mieć na czym się uczyć a za wschodnią granicą masz pełno darmowego materiału do nauki.
Przecież praktycznie każdy zawód medyczny mógłby na tym skorzystać a szczególnie ratownictwo medyczne jak i chirurgia,
  • Odpowiedz
ratowanie uchodźców na granicy Białoruskiej - dzieci, kobiety w ciąży, bo takie tam były realia.


@Korba112: o, reakcji na to jestem ciekawy, bo wykopki co w dupie były gówno widziały ci powiedzą lepiej, że same murzyny.
  • Odpowiedz
o, reakcji na to jestem ciekawy, bo wykopki co w dupie były gówno widziały ci powiedzą lepiej, że same murzyny.


@znikam5: No cóż to mogli tu nie przylazić a nie sprzedają się ruskim. Nam Ci inżynierzy nie są potrzebni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Korba112 jakbyś nie był ukraińska onuca to może by mnie zaciekawiło. A tak to wrzuć co najwyżej jakieś trupy to może (powtarzam, może) zerkne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Korba112: Rzeczywiście fajnie to połączyć! Jeśli będziesz potrzebował pomocy (np: nagłośnienie akcji) - wołaj :)
  • Odpowiedz