Wpis z mikrobloga

Zabawne, że w tym kraju nie można spekulować biletami na koncert, ale można spekulować mieszkaniami.

Czy ktoś może tym ludziom napisać, że nie każdy <sprawdza notatki> musi chodzić na koncert?

#nieruchomosci
  • 21
  • Odpowiedz
@Czoso: bilety zazwyczaj są imienne i to organizator decyduje czy można je odsprzedać czy nie, to organizatorowi nie chce się mieć systemu obsługi i weryfikacji czy przypadkiem właściciel się w międzyczasie nie zmienił, różnica usługa vs produkt
  • Odpowiedz
@Czoso: totalnie komunis z tym biletami. Mam nadzieję, że nigdy czegoś takiego nie wprowadzą na mieszkania. Twoje prawo do mieszkania jest moim towarem. Nie każdy musi mieszkać tak jak nie każdy musi chodzić na koncert. /s
  • Odpowiedz
spekulować


@Czoso: Mało tego, można spekulować rzodkiewką, autami, drewnem, armaturą, pospółką, oknami, atramentem i masą bitumiczną. Kuniec świata.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bigos555

Ale leków na przykład nie można odsprzedawać i nimi spekulować. Masz dzisiaj zadanie dowolne zastanowić się dlaczego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Elec

bilety zazwyczaj są imienne i to organizator decyduje czy można je odsprzedać czy nie, to organizatorowi nie chce się mieć systemu obsługi i weryfikacji czy przypadkiem właściciel się w międzyczasie nie zmienił, różnica usługa vs produkt


Napisałeś wspaniałe bierdololo o tym, że to widzimisie organizatora czy im się chce sprawdzać czy nie, a tymczasem to jest wykroczenie z artykułu 133. HALO KOMUNIZM.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@affairz

Naprawdę czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego Igusia nie może kupić sobie 500 miejsc za 1.5mln złotych po 300zl sztuka i potem odsprzedać innym po 600zl i takim oto przebiegłym flipem szybko zrobić 1.5mln?

Proszę, zrozumcie, że nie każdy musi chodzić na koncert. Dlaczego jesteście komunistami i zakazujecie kto ma co robić ze swoimi pieniędzmi?
  • Odpowiedz
  • 1
zawsze te bilety. Znajdźcie chociaż jeden inny przykład bo się ośmieszacie xD


@marcaj: Ale ja nie rozumiem co ma ci znajdować. Ja chcę żeby fundusze mogły wykupić 80 tysięcy biletów na przykład na mecze reprezentacji Polski i sprzedawać je 2 razy drożej. Dlaczego chcesz zabronić tego komuchu? Co mam ci znajdować?
  • Odpowiedz