Wpis z mikrobloga

  • 3
@N331: a potrafisz rozróżnić legalną migrację od nielegalnej? emigranta który przyjeżdża pracować, od tego który mieszka w getcie na socjalu?
Wiesz ile przypadków NIELEGALNIE wydanych wiz bada ta komisja Szczerby?
  • Odpowiedz
a potrafisz rozróżnić legalną migrację od nielegalnej? emigranta który przyjeżdża pracować, od tego który mieszka w getcie na socjalu?

Wiesz ile przypadków NIELEGALNIE wydanych wiz bada ta komisja Szczerby?


@brixo: wizy były wydawane bez żadnej kontroli firm i uczelni. Te zarabiały tylko na tym, że załatwiały wizę, a fizycznie nie działały. Toteż nie ma pracowników, nie ma studentów. A gdy termin wizy upłynął to nikt nie kontrolował co dalej z imigrantem.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

a potrafisz rozróżnić legalną migrację od nielegalnej? emigranta który przyjeżdża pracować, od tego który mieszka w getcie na socjalu?


@brixo: ja pierd... a słyszałeś że we Francji, Niemczech, Holandii itd. wyglądało to dokładnie tak samo, ściągali do pracy Algierczyków, Turków itd. którzy mieli pracować dla dobra społeczeństwa ?. Najgorsze jest to że pisiory zrobili to samo z czystą premedytacją, wiedząc że skończy się to powstaniem gett pełnych bandytów żyjących na socjalu
  • Odpowiedz
  • 0
@mike100: tylko widzisz synku, bo ja tych pisowskich metod nie pochwalam, ale jeszcze bardziej nie pochwalam tego co robi UE i w jaki sposób chce tych migrantów tutaj umieścić.
  • Odpowiedz
@brixo: tylko widzisz synku

( ͡ ͜ʖ ͡) dzięki

ja tych pisowskich metod nie pochwalam, ale jeszcze bardziej nie pochwalam tego co robi UE i w jaki sposób chce tych migrantów tutaj umieścić.


a jednak piszesz

a potrafisz rozróżnić legalną migrację od nielegalnej?


¯\(ツ)/¯ nie ma różnicy jakich 'dzikich' ściągasz, finalnie kończysz w syfie, świetnym przykładem są Niemcy i Francja syneczku
  • Odpowiedz
@brixo Nie wiem, zakładam że więcej niż 0, chociaż nie mam na to dowodów. Tylko co zmienia legalność tych wiz? To że ktoś tutaj jest legalnie to nie znaczy że nie jest potencjalnym terrorystą i obcym agentem (np. Pisowcy)
  • Odpowiedz
a potrafisz rozróżnić legalną migrację od nielegalnej? emigranta który przyjeżdża pracować, od tego który mieszka w getcie na socjalu?


@brixo: Przeicez te wizy były wydawane bez kontroli i okazywało sie, że ci ludzie niekiedy ani nie prawcowali ani nie uczyli sie tam gdzie podano we wniosku.
  • Odpowiedz
dlaczego donald nie zablokował paktu migracyjnego?


@brixo: bo jego szefowie z Berlina mu nie pozwolili ¯\(ツ)/¯ to chyba nie jest zagadka ?
  • Odpowiedz