Wpis z mikrobloga

Ale poziom prawicowców na tym portalu jest żenująco niski, ja serio mam wrażenie że mógłbym założyć tu drugie konto i lepiej steelmanować ich argumenty niż oni sami.

Typki w tysiącach jarają się wypowiedzią Zajączkowskiej która mówi do Zandberga że jak chce migrantów to niech przyjmie ich do siebie do domu. Przecież to nie jest żaden argument na poziomie tylko tekst pod idiotów IQ 70.

Jak ktoś nie rozumie dlaczego to nie jest dobry argument mogę wytłumaczyć ale zapraszam do refleksji a nie do bezmyślnego łykania tanich frazesów
#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 16
  • Odpowiedz
@McWozniak: a jaki jest dobry argument? Jeśli komuś brakuje wyobraźni co będzie, jeśli zwali się tu ogromna grupa osób o kompletnie innej kulturze i moralności, które nie będą chciały się asymilować, to nikogo nie nauczysz empatii, tak jak brakuje ludziom wyobraźni co będzie, kiedy nie będzie zastępowalności pokoleń. To są desperackie kroki, żeby w ogóle kogoś zmusić do jakiejkolwiek refleksji proste osoby.
  • Odpowiedz
Typki w tysiącach jarają się wypowiedzią Zajączkowskiej która mówi do Zandberga że jak chce migrantów to niech przyjmie ich do siebie do domu. Przecież to nie jest żaden argument na poziomie tylko tekst pod idiotów IQ 70.


@McWozniak: wydaje mi się, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Chodzi o to, że doświadczając czegoś bezpośrednio powoduje to zmianę perspektywy i często zmianę zdania.

Ktoś kto nie mieszka pośród; migrantów w zasadzie nie wie jak to jest i nie odczuwa z tego powodu dyskomfortu, napięć albo braku
  • Odpowiedz
  • 1
@TakiSobieLoginWykopowy: Ja mam wrażenie że taki Zandberg, który sam był imigrantem w Danii, nie raz spotkał się z brązowym człowiekiem na ulicy, posłowie szczególnie jakieś razemki to nie elity z holywood że są pozamykani w strzeżonych osiedlach.

To często bogaci konserwatyści którzy nigdy nie zaznali biedy decydują o tym żeby uciąć social biednym albo wprowadzić zmiany które promują najbogatszych i karają biedniejszych ale z tym prawica problemu nie ma.
  • Odpowiedz
@McWozniak: zajaczkowska mogła by odpowiedzieć nawet "chyba ty" a i tak kuceria ogłosiłaby wielkie zwycięstwo i ZAORANIE dowolnej osoby nieprzychylnej konfederacji xD

Zresztą czego się spodziewać od osób głosujących na zajczakowską bo "to dobra dupa jest" xD
  • Odpowiedz
@McWozniak: No nie dałem rady jej wypowiedzi nawet obejrzeć do końca, tak durne to było. Choć trzeba też powiedzieć, że Holland, Żukowska, Spurek i podobne idiotki z drugiej strony dały ku temu paliwo, a media zupełnie niepotrzebnie robią z nich autorytety. Argument idiotyczny, podobnie jak kwoty imigracji i wpuszczanie niezweryfikowanych osób.
  • Odpowiedz
Ale poziom prawicowców na tym portalu jest żenująco niski, ja serio mam wrażenie że mógłbym założyć tu drugie konto i lepiej steelmanować ich argumenty niż oni sami.


Typki w tysiącach jarają się wypowiedzią Zajączkowskiej która mówi do Zandberga że jak chce migrantów to niech przyjmie ich do siebie do domu. Przecież to nie jest żaden argument na poziomie tylko tekst pod idiotów IQ 70.


Jak ktoś nie rozumie dlaczego to nie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@BlueTony: jest idiotyczny z wielu powodów.

Po pierwsze to jest jakaś dziwna próba wykazania hipokryzji gdzie jej nie ma, to nie jest tak że Zandberg chce ci #!$%@?ć na chatę rodzinkę imigrantów czy nawet jednego Ahmeda a sam ich nie przyjmie. Rozwiązanie kryzysu na granicy według lewicy nie sugerowało że ktokolwiek będzie musiał przyjmować ich do domu.

Po drugie na granicy jest w #!$%@? imigrantów więc Zandberg nawet jakby chciał
  • Odpowiedz
Po pierwsze to jest jakaś dziwna próba wykazania hipokryzji gdzie jej nie ma, to nie jest tak że Zandberg chce ci #!$%@?ć na chatę rodzinkę imigrantów czy nawet jednego Ahmeda a sam ich nie przyjmie. Rozwiązanie kryzysu na granicy według lewicy nie sugerowało że ktokolwiek będzie musiał przyjmować ich do domu.


Po drugie na granicy jest w #!$%@? imigrantów więc Zandberg nawet jakby chciał przyjąć kogoś na chatę nie załatwił by problemu
  • Odpowiedz
  • 0
@N-Avoie: sorki nie mogłem znaleźć Polskiego odpowiednika tego słowa, to jest przeciwieństwo do uderzania w chochoła, czyli branie najlepszych argumentował przeciwnika (albo zakładanie ich najlepszego znaczenia) i dopiero wtedy atakowanie tych argumentów.
Głównie chodziło mi o tą pierwszą część że mógłbym założyć konto gdzie udaje prawicowca i pisać o wiele lepsze argumenty do ich poglądów niż 99% prawicowych użytkowników tu które jarają się "weź se ich do domu)
  • Odpowiedz
łykania


@McWozniak: Udajesz inteligenta, a jesteś głupi jak but
Po pierwsze to hipokryzja jak sk##syn bo na nachodźców będziemy płacić my a nie lewacy, no i to że jeszcze nie wpychają ich na siłę do domu nie znaczy że nie będzie ich na ulicach, w sklepie itp. Poczytaj sobie co robią ci biedacy jak ich zawiozą do szpitala, personel nie może nosić krzyżyka, medalika itp. bo im bydło zrywa je
  • Odpowiedz
  • 0
będziemy płacić my a nie lewacy


Pierwsze zdanie i już jakieś #!$%@? z dupy xD

no i to że jeszcze nie wpychają ich na siłę do domu nie znaczy że nie będzie ich na ulicach


Gdybyś
  • Odpowiedz