Wpis z mikrobloga

@Koner1391: kanał Klapka jest w zasadzie martwy i w zasadzie osiągnął maksimum dawno temu. U łysego, Muminów, Kamerdynerów i całej reszty w prawo-lewo nie będzie żadnych przyrostów. Klapek nie może sobie pozwolić na pominięcie gniota, bo wtedy kanał mu zdechnie całkowicie, co doskonale było widać po Kamerdynerach gdzie mało kto już zaglądał.
  • Odpowiedz
@Koner1391: Klapek powinien przestać udawać porządnego i elokwentnego tylko pokazać prawdziwego siebie patusa. Chlać do odcinki, wylewać się gdzie mu się zachce. Puścić pawia kontrolnie tez gdzie dusza zapragnie. Taki naturalny by się lepiej sprzedawał olewając zdanie Grażynek i Januszy z Chicago ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koner1391: Powtórzę jeszcze raz. Ja uważam , ze to jego spory sukces te wyświetlenia. Po paru latach publikowania takiego gowna, dzień w dzien. Który kozak tyle wytrzymał ?? Typ siedzi i sie głowi codziennie, jaka nowa imbe wymyślić. To nie jest łatwa sprawa :)
  • Odpowiedz
@darth_invader: on mnie tak irytuje ze juz kiedys przeszlo mi przez mysl wydac pare groszy jak te dzbany na donejty i zasponsorowac jakis atak na kanal zlotoustego kleszymordy zeby z tydzien minimum nie dzialalo, mina gapy byla by bezcenna😅
  • Odpowiedz