Wpis z mikrobloga

Bociany mają symbiozę z ciężkimi maszynami spalinowymi. To jak Ghost in The Shell, ale bardziej Ghibli.
Bociany słyszą z daleka silnik diesla i przyglądają mu się. Potem spokojnie krążą wokół i wiedzą że w świezo ściętej trawie znajdą #zabson #smutnazaba #motoryzacja #cyberpunk tak samo jak ptaki jakies 10 lat temu cwierkaly w rytm nokia tune bo braly polifonie za swiergot partnerki, ten slynny cyberpunk nie dotyczy tylko ludzi. Któryś raz już to widzę jak ledwo rolnik ursusa odpala to bocian już nawet nie leci tylko #!$%@? swój długi czerwony ryj w kretowiny wsadzać bo a nuż w skoszonej łace będzie coś smaczego #rolnictwo one nie potrzebują implantów z mapą łowisk bo tak się wycwaniły że człowiek im przekopie na gotowe wszystko i nawet brodzić już nie chcą
  • 7
  • Odpowiedz
@Pandillero: Ale ona ma rację, raz prasowałam słomę, to szedł szkurczybyk za prasą dobry kilometr i wyżerał wszystko co siedziało pod słomą, ja zawrotka a ten znowu idzie za prasą i je te jaszczurki myszy i co tam jeszcze.
  • Odpowiedz
@KingaM: ostatnio gdzieś czytałem że jakiś kot nauczył się włączać muzykę przez asystenta głosowego, w sensie podchodził do głośnika i miauczał a siri odpalała muzykę
  • Odpowiedz