Wpis z mikrobloga

Zakończyliśmy XXXVII edycję #wykopoweprzeboje. Najlepszym hitem lat 80. (na bis) wg mirków zostaje Cutting Crew - (I Just) Died In Your Arms. Drugie miejsce zajmuje Toto - Africa, a trzecie a-ha - Take On Me

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Już jutro będziemy wybierać następną kategorię na konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lista wszystkich zwycięzców:


#muzyka #80s
yourgrandma - Zakończyliśmy XXXVII edycję #wykopoweprzeboje. Najlepszym hitem lat 80....

źródło: cc6e8351f68b820589d049cadc001705e0aec7993a20db7f510d8fbc7d397bf4

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 23
Mój komentarz:
O ile obecność a-ha czy Toto w final 4mnie nie dziwi, o tyle zastanawia mnie fenomen Cutting Crew tu na mirko. Raz już wygrali edycję na najlepszą nową falę/post-punk, ale myślałem, że to raczej średniak i odpadnie gdzieś w 1/16 finału, tak się jednak nie stało. Europe również trochę zaskoczyło. Myślałem, że do strefy medalowej wejdzie coś z Michaela Jacksona albo Phila Collinsa (ankiety z nim miały bardzo dużo głosów).
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Z plusami był taki problem, że ponieważ było bardzo dużo propozycji, a Wykop dalej nie przywrócił infinite scrolla we wpisach to z racji tego trzeba było się przeklikiwać przez kolejne strony przez co na dalszych stronach liczba plusów malała.
  • Odpowiedz
@Jailer @yourgrandma: mnie też zaskoczył brak Queen, za to w finale Toto, czyli (w mojej opinii) jeden z najbardziej przeruchanych zespołów gdzie w to miejsce mogliby wejść The Europe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
Podobało się dla mnie ta edycja. Pomimo szybkiego odpadnięcia moich faworytów bawiłem się świetnie i w sumie doszedłem do wniosku że lata 80 mają dla mnie specjalne miejsce na muzycznej liście, na której budowałem swoje muzyczne wartości. Dzięki!
  • Odpowiedz