Wpis z mikrobloga

Zakończyliśmy XXXVII edycję #wykopoweprzeboje. Najlepszym hitem lat 80. (na bis) wg mirków zostaje Cutting Crew - (I Just) Died In Your Arms. Drugie miejsce zajmuje Toto - Africa, a trzecie a-ha - Take On Me

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Już jutro będziemy wybierać następną kategorię na konkurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lista wszystkich zwycięzców:


#muzyka #80s
yourgrandma - Zakończyliśmy XXXVII edycję #wykopoweprzeboje. Najlepszym hitem lat 80....

źródło: cc6e8351f68b820589d049cadc001705e0aec7993a20db7f510d8fbc7d397bf4

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@yourgrandma: również mocno zaskoczon, kilkanaście innych utworów bym widział w TOP 3, choć lubię wszystkie 3 z podium. Muzykę lat 80 ciężko nie lubić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja w TOP 3(albo chociaż top 10) widziałbym np. "Little Lies" Fleetwood Mac, "Careless Whisper" Georga Michaela, "Thriller" Jacksona, czy "Lullaby" The Cure, ale to już subiektywna opinia

Zaskoczony byłem też brakiem wielu znanych utworów, sam nie zdążyłem
  • Odpowiedz
  • 1
@Piekny_Maryjan: Myślałem, czy można to czymś zastąpić, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Najlepsza byłaby jakaś zewnętrzna strona, na której każdy może dodawać i głosować na propozycje w formie takiej ankiety z możliwością wielu wyborów. Na facebooku jest coś takiego, no ale ciężko kazać logować się każdemu do facebooka, jak nie wszyscy mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz