Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem że tego typu sytuacje mogą być nieprzyjemne i powinny być ganione ale serio mam wrażenie że w dzisiejszych czasach ludzie przesadzają i #!$%@?ą sobie wkrętki że to są jakieś traumy nie do podniesienia.

Człowieku przed tobą nieuleczalne choroby, śmierć najbliższych,bardzo możliwe że na horyzoncie piekło wojny a na końcu cierpienie i własna śmierć, prawdopodobnie długa i powolna w szpitalu zluzuj majty z takimi duperelami i nie #!$%@? sobie i innym jak to bardzo zostaliście wszyscy skrzywdzeni.

Ps. Żeby nie było, mnie też brzydka pijana dupa obmacywala bez zgody ale #!$%@?ą mnie próby naokoło wykręcania mi że stała mi się z tego powodu jakaś tragedia bo podświadomie czuję że takie rzeczy nakręcają mnie na szukanie na siłę traum których tak na prawdę to nie mam

#przemyslenia #logikarozowychpaskow #psychologia
pywc - Ja rozumiem że tego typu sytuacje mogą być nieprzyjemne i powinny być ganione ...

źródło: IMG_2766

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@pywc: Kobietą chcą statusu ofiary non stop i będą rozjaśniać każdą taką sytuację. A że mężczyźni harują na ich emerytury to już dużo mniej słychać.
  • Odpowiedz
@pywc: Jest jak mówisz. Jak społeczeństwo żyje zbyt wygodnie, to pierwotne mechanizmy wykrywania niebezpieczeństwa się mocno deregulują.
  • Odpowiedz
@pywc: moze nie uswiadamiasz sobie jaki mialo to na ciebie wplyw ale k a ż d e przekroczenie granicy ma wpływ na poczucie bezpieczeństwa, twoj obraz siebie i innych. ja miałam kilka/kilkanaście roznych takich sytuacji a o jeszcze wiecej slyszalam. tak wyglada bycie kobieta. choc mam wrazenie ze sie to zmienia przez to jak duzo sie o tym mowi i bardzo mnie to cieszy.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: bo jesteś z tego żałosnego pokolenia płatków śniegu i tak jak napisał kolega , dajecie sobie ryć beret i wkrecacie sobie traumy i depresję na siłę po byle gównie,szczerze jakbym miał żyć z takim podejściem jak wy to juz dawno bym złapał za sznur I heja w las suchej gałęzi szukać
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: w kontekście kraju rozwiniętego, przynajmniej w takim stopniu jak nasz, obmacywanie ludzi nie jest ok i należy je piętnować, a podejście na zasadzie ktoś gdzieś ma gorzej nie popycha nas do rozwoju jako społeczeństwo.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Spitfire92: a niby w jaki sposób do rozwoju popycha wykręcanie sobie traum na każdym kroku? Jak dla mnie hamuje szczęście i jakikolwiek rozwój
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@jatylkoprzejazdem: wiem, wkurza mnie tylko że garstka przewrażliwieńców zaraża swoimi fobiami poprzez internet tłumy ludzi którzy gdyby się z tym nie stykali mogliby być dużo szczęśliwsi
  • Odpowiedz
@pywc: A teraz pomyślcie że zamiast zmacanej kobiety jest wymacany facet a macajacym jest kobietą.
No właśnie facet przynajmniej w większosci by na to większej uwagi nie zwrócił a być może wszedł by w interakcję.

Przemyślenie jest takie że najważniejsza jest znowu psychika. A ludzie szczególnie kobiety (co nie znaczy że pochwalam macanie) mają taką psychikę że mimo tego że ich życie jest jak z bajki w porównaniu do tego
  • Odpowiedz
@pywc: nie mówię o wmawianiu sobie traum, ale o tym aby każdy facet i baba mogli sobie iść na miasto i nie obawiać się, że w kolejce ktoś ich zmaca, chciałbym w takim społeczeństwie wychować (być może kiedyś) swoje dziecko czy nie obawiać się o swoją dziewczynę. Serio takie rzeczy trzeba tłumaczyć?
  • Odpowiedz