Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem że tego typu sytuacje mogą być nieprzyjemne i powinny być ganione ale serio mam wrażenie że w dzisiejszych czasach ludzie przesadzają i #!$%@?ą sobie wkrętki że to są jakieś traumy nie do podniesienia.

Człowieku przed tobą nieuleczalne choroby, śmierć najbliższych,bardzo możliwe że na horyzoncie piekło wojny a na końcu cierpienie i własna śmierć, prawdopodobnie długa i powolna w szpitalu zluzuj majty z takimi duperelami i nie #!$%@? sobie i innym jak to bardzo zostaliście wszyscy skrzywdzeni.

Ps. Żeby nie było, mnie też brzydka pijana dupa obmacywala bez zgody ale #!$%@?ą mnie próby naokoło wykręcania mi że stała mi się z tego powodu jakaś tragedia bo podświadomie czuję że takie rzeczy nakręcają mnie na szukanie na siłę traum których tak na prawdę to nie mam

#przemyslenia #logikarozowychpaskow #psychologia
pywc - Ja rozumiem że tego typu sytuacje mogą być nieprzyjemne i powinny być ganione ...

źródło: IMG_2766

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Spitfire92: wiesz ja sobie chce wyjść na miasto i nie obawiać się że jebnie mnie samochód na pasach czy że nie skręcę sobie nogi na krzywym chodniku i tysiące innych rzeczy.
I wiesz co? Mimo że takie rzeczy się zdarzają to nie obawiam się bo #!$%@? chce żyć a nie się wiecznie obawiać. Serio trzeba takie rzeczy tłumaczyć że to jest obłęd?
Obłęd którym ludzie z fobiami próbują zarazić resztę
  • Odpowiedz
wkurza mnie tylko że garstka przewrażliwieńców zaraża swoimi fobiami poprzez internet tłumy ludzi


@pywc: podaj przykłady konkretnych sytuacji albo chociaż opis hipoteczny, bo tylko wtedy ma jakiekolwiek sens użycie okreslenia przewrażliwiony
  • Odpowiedz
@pywc: Kurna przeciętny GenZ płatek śniegu składa się na słowo krytyki choćby w pracy, a ty myślisz, że przestanie go telepać, bo go ktoś dotknął? xD
  • Odpowiedz
@Spitfire92: Prawie każdy facet dostał kiedyś w ryj. Gdybyśmy tak to roztrząsali jak kobiety, to na nic innego by nie było czasu. To by nas popchnęło do przodu?. No szkoda, że ktoś tam został pobity albo zmolestowany, ale trzeba żyć, a nie się mazgaić.
  • Odpowiedz
Prawie każdy facet dostał kiedyś w ryj. Gdybyśmy tak to roztrząsali jak kobiety, to na nic innego by nie było czasu. To by nas popchnęło do przodu?. No szkoda, że ktoś tam został pobity albo zmolestowany, ale trzeba żyć, a nie się mazgaić.


@Tymajster: Jeśli chodzi o molestowanie to tutaj zastanawiające jest to, że społecznie zawsze się przedstawia iż to ten zły mężczyzna zawsze molestuję tę bezbronną drobną kobietkę która jest
  • Odpowiedz
Ja rozumiem że tego typu sytuacje mogą być nieprzyjemne i powinny być ganione ale serio mam wrażenie że w dzisiejszych czasach ludzie przesadzają i #!$%@?ą sobie wkrętki że to są jakieś traumy nie do podniesienia.


@pywc: To jest akurat prawda, teraz wszystko jest traumą i wszystko trzeba leczyć. Ale tak to już jest jak mamy pokolenie płatków śniegu wychowanych w dobrobycie którym się w dupach przewraca od braku realnych problemów.
  • Odpowiedz