Wpis z mikrobloga

@ruurq: NIe oszukujmy sie ale w takim telefonie 16 gb to smiesznie mało. Pare zdjeć, jakas gra muzyka, nawigacja i masz cale 16 gb zajete. Aktualnie w sgs2 nie mam zadnej gry a pamieci brakuje.
  • Odpowiedz
@ruurq: 16gb to wystarczająca ilość, syfiarze potem narzekają, że android muli!!!!! Ja mam Nexusa 4 16GB i 7 3G 32GB tablet, wszystko chodzi szybko, urządzenia są wygodne, czysty android. seria nexus to znakomite połączenie ceny do jakości jak spojrzysz na wszystkie Sony, Samsungi, Nokie i inne
  • Odpowiedz
  • 0
@ruurq: bateria w trybie 3g. No i niektórzy narzekają na małą pamięć. Do wyboru 16GB albo 32. Mam 16 i naprawdę mi wystarcza.
  • Odpowiedz
@gerkemateusz:

1. Nie znam, nie używam, spotify jest dla mnie bardzo dobry.

2. A po #!$%@? mam co chwilę ściągać/usuwać? Po co mam o tym myśleć i zastanawiać się, co usunąć a co nie? Chyba nikt nie powie, że ściągnięcie wszystkiego raz nie jest wygodniejsze. Mógłbym też wszystko streamować, ale mam ustawioną najwyższą jakość i prawie na pewno 2GB pakietu by mi nie starczyło.
  • Odpowiedz
@ruurq: tlyko pamietaj, ze 16gb na papierze nie oznacza, ze bedziesz mial 16gb do dyspozycji. w wersji 16gb masz tylko 10gb to zabawy a to juz bardzo mało. ja w 32gb mam 22gb i jako tako sie mieszcze. filmy w hd z aparatu duzo waza no i spotify ma u mnie z 9gb a to tylko 2 playlisty pobrane na 16 :| 10gb to tez 5 lepszych gier z gplay
  • Odpowiedz
  • 0
@ruurq: ja tylko po WiFi, ale jak pamiętam to bardzo szybko może 6h wytrzymał. Nie pamiętam. A na lte to nie wiem, czekam aż mój operator to wprowadzi, a będzie to niedługo.
  • Odpowiedz
@szczepqs: @Persil: tak, #!$%@?ć najlepiej wszystko muzyką i grami i jako główną wadę telefonu podawać mało miejsca, gdy @ruurq pyta o zakup telefonu #fucklogic 16GB to rzeczywiście trochę ponad 10GB, ale wystarczy w zupełności, masz motywacje żeby trzymać porządek, telefon Ci szybciej śmiga. co do zdjęć i filmów możesz podłączyć DropBox albo Google Dysk i masz 25GB dodatkowego miejsca o czym nie wspominają. Wystarczy Ci na trochę muzyki, mnóstwo apek
  • Odpowiedz
@gerkemateusz: a od czego innego jest topowy telefon? XD taki sprzęt nie służy tylko do dzwonienia.

to tak jak z baterią, najlepiej wyłączyć wszystko żeby tylko bateria 2 dni wytrzymała. chmura nie ma porównania do zwykłej pamięci w telefonie, handluj z tym.
  • Odpowiedz