Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że od kiedy rządzi #tusk, a #konfederacja zeswatała się z Pisem, to fanatykom Konfederacji przestał przeszkadzać Pisowski socjal i rozdawnictwo, a niskie i proste podatki odleciały gdzieś na odległy plan.
Dziś liczy się walenie w rząd koalicji, wspólnie z Pisem, tą samą narracją.

Nawet #ukraina przestała jakoś specjalnie Konfederatów piec.

Dziwy, dziwy się dzieją na tym świecie.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
mango2018 - Zauważyliście, że od kiedy rządzi #tusk, a #konfederacja zeswatała się z ...

źródło: 73840be0-65ec-4258-9d38-1c47d8164b67

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 251
@mango2018: Żeby się zajmować gospodarką albo podatkami trzeba się na tym znać. Konfa nie ma żadnego specjalisty w tej dziedzinie więc gada populizmy o niskich podatkach. Ale wiadomo, że im chodzi o koryto, to nie Korwin co jednak był ideologiem
  • Odpowiedz
to fanatykom Konfederacji przestał przeszkadzać Pisowski socjal i rozdawnictwo,

@mango2018: Duża część konfy to narodowcy Bosaka i szury Brauna a nie libertarianie.
  • Odpowiedz
@mango2018: no bo Konfa to tradycyjnie partia kontrariańska - sprzeciwiają się mainstreamowi dla sprzeciwu i nie chcą brać odpowiedzialności za rządzenie. Że niby są tacy antysystemowi poza koszykiem POPISu.... Do tego lwia cześć Konfy to narodowcy którym blisko serduszka socjalna polityka Pisu i dym z kadzidła gdyby tylko mogli wskoczyć do łóżka Pisowcom.....narodowcy i kibole mają do Tuska żal że ich tępił jak wszy i nigdy nie był zelotą a pragmatykiem
  • Odpowiedz
@Jariii dobrze ze wy neuropki się na tym znacie. Stagnacja w EU o tym najlepiej świadczy. Wiadomo ze jak będą wysokie koszty pracy, zielony ład i inne szurskie ekodebilizmy to gospodarka ruszy z kopyta
  • Odpowiedz
@goparys: Okres dobrobytu i wzrostu gospodarczego za rządów PO broni się sam. Jak tam kwota wolna od podatku czy 100 ustaw Aspergera? Co ty gadasz?
  • Odpowiedz
przestał przeszkadzać Pisowski socjal i rozdawnictwo


@mango2018: ja wiem, że niektórzy ludzie nie ogarniają rzeczywistości, ale może to dlatego... że .... nie ma już pisowskiego socjalu i rozdawnictwa?!?!?!

Btw robisz #!$%@?ę z rzeczywistości bo jak się włączy mentzena to wali w prawodawstwo peowskie cały czas. A cała poprzednia kampania była robiona głównie przeciwko zielonemu ładowi czyli właśnie podatkom i regulacjom.

Nie głosowałem za nimi, ale nie jestem kretynem by tak #!$%@?ć
  • Odpowiedz
  • 0
nie ma już pisowskiego socjalu i rozdawnictwa?!?!?!


@LifeReboot: A no to spoko, dobrze że mówisz.
Złodziejstwa też już nie ma, więc można się z nimi swatać.
Nie, socjal dalej jest, tylko Pisu nie ma, a złodziejstwo będziemy spłacać w podatkach.

Czyli #!$%@? z tym, że PiS #!$%@?ł budżet rozdawnictwem i nakradł najwięcej po 89, teraz już nie rządzą, wiec można sobie z nimi piąteczki zbijać.
  • Odpowiedz
@mango2018: czekaj czekaj mówisz że PiS i konfa to jedno a konfa z KO PSL i Hołownia przegłosowała ustawę o sygnalistach podczas gdy PiS i lewusy były przeciw. Niezłego fikołka zrobiłeś xd
  • Odpowiedz