Wpis z mikrobloga

Najbliższą rodziną Wiktora jest babcia i brat bliźniak. Chłopak wychował się bez ojca i matki. Mama chłopców została pozbawiona praw rodzicielskich. Ojciec natomiast nie żyje.

Babcia nie wierzy, że jej wnuk mógł kopać człowieka po głowie z premedytacją. Według niej po prostu znalazł się w złym miejscu i złym towarzystwie.

"Fakt" opisuje, że Wiktor, kiedy wrócił do domu po tragicznych wydarzeniach, powiedział babci o tym, co się wydarzyło. Pojechali na policję. Następnego dnia zatrzymano Dominika i Jakuba.


#mordercyzsosnowca #sosnowiec #mordercy #patologiazewsi #patologia #patologiazmiasta
  • 3
  • Odpowiedz
@IreuN: Ja się też wychowałem bez ojca i matki, i jakoś w wieku szesnastu lat (oczywiście, głupie rzeczy robiłem) nie #!$%@? z kolegami człowieka na imprezie.
Mam nadzieję, że #!$%@?ów, będą sądzić jako dorosłych.
  • Odpowiedz
Ja się też wychowałem bez ojca i matki


@Turbonekro: Ale w innym środowisku, trafiłeś na innych ludzi, inne czynniki zdominowały twoje kształtowanie. W zasadzie od ciebie nie zależy to kim się stajesz, nie masz żadnego wyboru. Czynniki zewnętrzne plus jakiś zestaw genów na starcie i tyle.
  • Odpowiedz
Nie normalizujmy zachowania małp wśród ludzi, nie ma zadnego wytlumaczenia dla tego co zrobili niewazne jakie srodowisko i osoby ze srodowiska, kazdy ma w sobie jakis hamulec, nie powinno sie #!$%@? czlowieka na smierc niewazne co. Licze na to ze ktos sie nimi zajmie
  • Odpowiedz