Wpis z mikrobloga

288 646 + 31 + 79 = 288 756

Dwie bolidowe trasy z tego tygodnia

Pierwsza to objazdówka po Katowicach z wjazdem na Giszowiec, Nikiszowiec, las Murckowski, Szopienice

Druga to wycieczka nowego sławnego słupka kolarskiego na wzgórzu Klimont w Lędzinach oraz na Smutną Górę w Chełmie Śląskim przez Katowice - Lędziny - Chełm Śląski - Imielin - Mysłowice - Katowice.

Wycieczka gdzie spora część to katowickimi lasami (aż do samych Lędzin) tam oczywiście różna nawierzchnia od asfalt po kamienie typu tłuczeń, potem wspinaczka po sławny słupek który dziś jest bliżej kościoła. Przy okazji trafiłem na czyjś ślub. Kolejnym punktem była Smutna Góra wraz ze Bramą Milenijną do której musiałem się dostać ścieżką przy krzakach które oczywiście mnie zaatakowały xD po drodze jeszcze ciufcię spotkałem a że lubię to fotkę zrobiłem.

Następnie ruszyłem na zbiornik Dziećkowice, niestety droga przy brzegu tragiczna bo dużo kamieni czy różnych elementów drzew a bez amortyzacji to się wszystko czuje. Ze zbiornika się przedostałem na dzielnicę Dziećkowice - oczywiście sugerowana droga (a raczej jej fragment) też przez krzaki i przy jakichś polach. No nic nie pierwszy raz( ͡ ͜ʖ ͡)

Na koniec szybki przelot przez Mysłowice (tu też spotkałem pociąg to i fotka była) z dwoma odwiedzinami sklepów by się napoić i cyk do Kato gdzie wjechałem na Szopienice i Zawodzie.

#rowerowyrownik #rower #slask #ledziny #katowice #myslowice #chelmslaski #pociagi

Skrypt | Statystyki
sylwke3100 - 288 646 + 31 + 79 = 288 756

Dwie bolidowe trasy z tego tygodnia

Pier...

źródło: IMG_20240615_210057

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@sylwke3100: uwielbiam ten twój rowerek ^^ na tagu głównie pedalarze z najnowszymi, najlżejszymi rowerami z dołączonyni pompkami RMX100$ pompującymi ego w 30 sekund do 5 barów i Ty. Pozdrawiam cieplutko i życzę udanych wycieczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz