Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wchodząc w świat inwestowania spodziewałem się, że będzie to miejsce z "nieco powyżej średniej" inteligencją zainteresowanych ludzi jacy nie będą aż tak bardzo podatni na teorie spiskowe.

Tymczasem odnoszę wrażenie, że jest to środowisko z "nieco powyżej średniej" wiarą w bajki czego najlepszym dowodem jest wiara w kryptowaluty. Ilość bzdurnych opinii i teorii na jakie natrafiłem na kanałach o inwestowaniu na Youtube jest tak ogromna, że to nie może być przypadek. To musi być ze sobą powiązane.

Mówiąc prościej, kolejne środowisko opanowane przez autystyków jacy nie rozumieją, że są autystykami. Jeden odniesie sukces i na tej podstawie będzie się tworzyło teorie sukcesu, podczas gdy przegrana 99 ujdzie niezauważona.

#gielda #inwestowanie #akcje #przemyslenia #kryptowaluty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim przykłady daj, bez przykładów nie pisz bo to takie #!$%@? dla #!$%@? do którego się odnieść nikt nie może. Słabe jest takie #!$%@?, shitposting na to mówimy. Jesteś shitposterem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To samo można powiedzieć o Wykopie.
Niby Web 2.0, Europa itd. Jak jest - każdy widzi.

Zależy gdzie się patrzy. Temat krypto Twittera, Jutuba czy innych Dikordów jest dla mnie czarną dziurą w którą nie zaglądam.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Ilość bzdurnych opinii i teorii na jakie natrafiłem na kanałach o ...


Znajdziesz je na każdy temat w jaki się zagłębisz.

Na YouTube każdy może założyć kanał i wrzucać co chce (oczywiście jeśli jest zgodne z panującymi tam zasadami). Nie musisz mieć wykształcenia ani doświadczenia aby stać się na YouTube pseudo-ekspertem od giełdy, krypto, medycyny, dietetyki, sportu, itd...

Wchodząc w świat inwestowania spodziewałem się, że będzie to miejsce
  • Odpowiedz
Wchodząc w świat inwestowania spodziewałem się, że będzie to miejsce z "nieco powyżej średniej" inteligencją zainteresowanych ludzi jacy nie będą aż tak bardzo podatni na teorie spiskowe.


@mirko_anonim: też tak myślałem, a potem trafiłem na forum bankiera

  • Odpowiedz