Wpis z mikrobloga

Bądź gejem!

Rozgłaszaj na lewo i prawo, że Polsce gdzie mieszkasz jesteś prześladowany

Idź na wybory, żeby wybrać swojego 'obrońcę homoseksualistów'

Wybierz chłopa, który na zdjęciu dumnie uśmiechnięty pozuje z dwoma wizerunkami homofobów i prześladowców gejów.

Dziw się, że nikt nie traktuje Ciebie poważnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Serio geje! Co jest z wami nie tak? Czemu za obrońcę wybieracie zawsze swojego największego wroga czyli socjalizm/komunizm, który od zawsze metaforycznie walił was prosto w dupsko?

Zanim mi zarzucicie, że kłamię to odsyłam do Encyclopedia of Homosexuality wydanej w 1990 przez amerykańskie środowsiko LGBT. Ktoś tam ciekawie opisał jak Engels z Marksem odmówili pomocy socjalistycznemu i robotniczemy działaczowi Jean Baptista von Schweitzer, który został złapany z innym 'facetem' w parku. Mało tego. Cisneli z niego homofobiczną bekę. Z tym całym Jeanem była grubsza sprawa, ale faktem, jest że sami ojcowie socjalizmu zostawili geja w potrzebie i jeszcze go szykanowali.

Idole waszego obrońcy nielepsi. Pierwszy od lewej przeganiał gejów z Kuby po Rewolucji Kubańskiej i wszędzie nazywał ich 'siotami'. Drugi jegomość to wyzywał was tylko od 'dewiantów' i wysyłał na leczenie w psychiatrykach metodą "na elektrody".

Brawo wy... XD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #konfederacja #lewica #lewaki #polityka
jobless - >Bądź gejem!
Rozgłaszaj na lewo i prawo, że Polsce gdzie mieszkasz jesteś p...

źródło: bbbbbbbb.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@jobless: Jakoś sprytnie pominąłeś trzeciego homofoba na lewo od tych dwóch panów.

Rzeczywistość jest niestety nudna, od tego co skrajna prawica lubi sobie wymyślić: ci panowie po prostu kolekcjonują magnesy na lodówki. Co można się domyśleć patrząc na różnorodność treści na tej lodówce, ale hej. Twierdza musi być oblężona.
  • Odpowiedz
  • 3
@AlbertoBarbosa: On i homofobia? Nikt tak nie promuje homoseksualistów jak KK. XD

Oczywiście, to tylko magnesy na lodówkę. XD Zacytuję cie jak jakis lewak będie się pruł o wizerunek wiedeńskiego malarza... XD
  • Odpowiedz
@asdfghjkl do biedronia to nie trzeba się specjalnie spinać żeby znaleźć coś xD a że dla ciebie to jest "lekcja historii" to tylko najlepiej pokazuje jak mocno zawiódł system edukacji że takie debilizmy wypisujesz
  • Odpowiedz
  • 4
@asdfghjkl:

Aktywiści LGBT z Kuby: "Fidel #!$%@? przeproś za lata prześladowań, wydaleń, internowań i morderstw, ktróre nam zgotowałeś razem tym Che Guevarą".

Lewak z Polski wierzący, ze socjalizm tym razem (2137 raz) nie wydupczy gejów: "naklejeczki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:"
  • Odpowiedz
@MazurskiSmak: mocne słowa jak na kogos z takimi wypowiedziami xD "Może trzeba pana generała usunąć kulą w łeb jako pierwszego? Tak na dobrą wróżbę" i toczącego bękę z człowieka zamordowanego przez policjanta.
Skończ to #!$%@? synek
  • Odpowiedz
  • 5
@asdfghjkl: Ja tu jeszcze jestem. Chcesz więcej lekcji z historii jak w ZSRR uważano gejów za chorych psychicznie faszystów albo burżujów, a na Syberii robili z nich seksualnych niewolników dla innych więźniów? A może jak w UK trzeba było w latach 90tych zrobić specjalną funkcję "homoseksualnego asystenta policji", bo geje bali się rozmawiać z normalnymi funkcjonariuszami, taka tam była homofobia? A może jak socjalistyczny towarzysz Che Geuvary Sa­lva­dor Al­len­de chciał
  • Odpowiedz
  • 1
@asdfghjkl: Nie jest ze mna dobrze, bo prześledziłem historię socjalizmu, który posyłał homoseksualistów na śmierć, a w najlepszym przypadku ich tylko szykanował i uważam to za niesprawiedliwe? XD No racja. Biedroń promujący moredrców gejów na swojej lodówce jest bardziej normalny... XD Wybacz. Zapomniałem, że to tylko "naklejeczki" XD
  • Odpowiedz
  • 0
@NonOmnisMoriar: W końcu jakiś sensowny argument w rozmowie z waszej strony. Nawet znalazłem przykład Himmlera niezgadzającego się z nazizmem, ale trzymającego obrazek Hitlera ze względu na jego artystyczną twórczość... XD

Co wy tam ćpacie? Serio wybielacie ludzi, którzy hurtowo mordowali homoseksualistów? ( ͡º ͜ʖ͡º)
jobless - @NonOmnisMoriar: W końcu jakiś sensowny argument  w rozmowie z waszej stron...

źródło: nintchdbpict000256217781

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@NonOmnisMoriar: Ale moja odpowiedź jest na serio. Wasze fikołki pozwalają na "dzień dobry" wybielać zbrodniarzy, kórzy są znani z zabijania gejów, a ich wizerunki sprowadzać do "bekowych naklejek". Co jest z wami, k.. nie tak? To jest ta wasza walka o lepsze jutro dla LGBT? Chłop, który organizował obozy koncentracyjne dla homoseksualistów w imię socjalizmu jest dzisiaj beką, tak?
  • Odpowiedz
@jobless: Nie, ta odpowiedź nie jest na serio. Mao i Che nie wsadzali osób homoseksualnych do obozów czy nie robili jakichkolwiek tego typu akcji. Są okołohomofobiczne pisma Che, ale to i tak poprzedni wiek, więc homofobia była raczej na porządku dziennym.

Zresztą na samym początku trzeba też zaznaczyć, że to naklejki na lodówkę, a Biedroń jest libkiem, więc cały ten temat jest niepoważny.
  • Odpowiedz
  • 1
@NonOmnisMoriar: Chcesz mi powiedzieć, że Che Geuvara nie robił takich rzeczy? Dlatego społeczność LGBT w 2010 roku oskarżała Fidela i jego przydupasa Che o zbrodnie przeciwko homoseksualistom od 1959 roku? To, że Che stał w tym czasie na czele La Cabana i ścinał ludzi jak popadnie, to też pewnie nie ma wpływu. Skoro nienawidził gejów, to oczywiście nie wykorzystał takiej sytuacji... ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak samo rząd w którym był Fidel i Che już oficjalnie od 1961 roku wyłapywał "pajaros" i kierował ich do obozów koncetracyjnych dla zmyłki zwanymi obozami pracy lub edukacji. Tam też nikt nie umarł. Wszyscy wychodzili weseli. XD

No tak Mao też robił 'za mao' dlatego w przeciętnym raporcie o historii LGBT w Chinach można przeczytać takie coś

After coming to power in 1949, the Communist Party under Mao Tse-tung "stamped out anything they deemed deviant or decadent," and in the late 1960s and early 1970s (during the Cultural Revolution), gays were subjected to
  • Odpowiedz
@jobless: Tak jak mówiłem Che ma tylko parę tekstów okołohomofobicznych, ale to po prostu cecha tamtych czasów, więc jakiejś większej wagi bym do tego nie przywiązywał

Mao faktycznie był wprost homofobiczny i robił złe rzeczy.

Znowu nie ma to żadnego znaczenia, bo Biedroń jest libkiem, a dodatkowo może mieć te postacie w charakterze symbolu rewolucji i nie musi się zgadzać z nimi w stu
  • Odpowiedz
  • 0
@NonOmnisMoriar:

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Jak ktoś pobije dzisiaj geja, to możemy powiedzieć, że to nie wina sprawcy tylko "cecha tych czasów"? XD W sumie Hitler czy Stalin też nie był winny prawda... bo to cecha tamtych czasów. XD
Swoją drogą już widzę jak zbiera się La Cabana i skazuje gościa na śmierć na podstawie tekstów okołohomofobicznych. Albo obozy koncentracyjne. Czytali lekturę okołohomofobiczną i wychodzili z obozu jako lepsi ludzie. XD Kto by pomyślał, że organizacje LGBT z ameryki środkowej zmyślają. Dobrze, że polskie lewaki niosą prawdę na ustach i szybko ich wyedukują. Pewnie tekstami okołohomofobicznymi... XD

Fajnie, że powołujesz się na Arystotelesa, ale chciałem zwrócić uwage na
  • Odpowiedz
@jobless: No ok, ale cały ten bełkot nie ma znaczenia. Jak chcesz wierzyć, że Biedroń i Śmiszek uderzają w LGBT albo są hipokrytami, bo mają jakieś naklejki na lodówce to możesz w to wierzyć i pisać edgy wpisy na wykopie. Pic rel to moja szczera reakcja na tę informację.
NonOmnisMoriar - @jobless: No ok, ale cały ten bełkot nie ma znaczenia. Jak chcesz wi...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz