Wpis z mikrobloga

#wonziu jak to się dzieje, że wąziu nagrywa na jakiejś niszowej stronce i dalej daje radę utrzymać sobie jakąś oglądalność? Statystyczny widz jakiegoś twitchowego streamera pewnie nigdy nie słyszał o jakimś jadisco a mimo to wązuła ma stałą widownię. Już nawet chyba tacy #!$%@? i Gonciarz przeszli rotację widzów i bycie oldfagiem u nich zasługuje na order xD Niekryty Krytyk zmiany pokoleniowej nie przeżył i już go mało kto ogląda. A Maciej? Macieja wszystkie zmiany na scenie omijają i żadnych dram, żadnego mma, żadnego udziału w pandorze. Nic. A widzowie są. Fenomen normalnie.
  • 5
  • Odpowiedz
A widzowie są.


@Pandillero: proszę Cię, ja pamiętam czasy kiedy było nas 2,5tys. Zostało 150 ultrasów w porywach do 250 (w tym mnie) jak Wonziu w końcu uruchomi coś innego niż karty, blender, starcitizen, sterowniki linuxa.

Faktycznie fenomen.
  • Odpowiedz
@Pandillero: to sie nazywa społeczność, jest wielu strimerów, którzy strimują od dawna i utrzymują widownie, bo mają społeczność. Nie widzę tu żadnego fenomenu.
  • Odpowiedz
Jeszcze wcale nie tak dawno miał po 500+ widzów, a teraz jak ktoś wyżej wspomniał 150 ultrasów xD


@PePeZBA: no jak gardzi swoimi widzami to dlaczego ci mają go oglądać?
Baldurek obiecany już od roku się ciągnie. Dzbanom z czatu powie się, że remont i nie może.

Po co mam oglądać typa co nie szanuje mojego czasu.
  • Odpowiedz