Wpis z mikrobloga

I co tam nowego w scamboraju?
Mam napięty grafik i pogubilem się w tym serialu i po łebkach czytam tag.
Jakieś nowe aferki? Tymochowicz oddał kasę i zwrócił dzieci kherskiej matce czy nadal je pdf-uje?
Łysy nadal używa socjotechnik i różnych technik wpływu od tymochowicza? Klapek nadal nosi amulet od tymochowicza? Nadal wszyscy scamują na YT metodą na tymochowicza?
Kurnia, same tymochowicze w tej kambodzy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@wuadek: odpoczynek według łysego zawsze wyglądał inaczej. Może zapisał sie na kurs q-logos u tymocha i przechodzi wewnętrzną przemiane i nabiera mocy kosmicznego gangstera.
  • Odpowiedz
@doges: Oglądałem jakieś filmy i live na yt (niezapisany) wieczorem Hanysa z Kambodży, to głównie mówili, że jakiś czas wcześniej Hanys zadzwonił do matki Tymochowicza i on zarzuca Hanysowi o sposób tej rozmowy, ze ona jest umierająca i jeszcze ją stresował, a Hanys mówi inaczej, że uprzejmie ją prosił żeby wpłynęła na T. Tymochowicz prawdopodobnie się tym zasłania.
Widziałem ten live tego Hanysa, na której mieli być poszkodowani, to pod koniec
  • Odpowiedz
@AzjatyckiDlugMenela: To jest taki rodzaj sekty. Tymochowicz ich zmanipulował jak guru sekty i to tam się odbywa na odklejonych, niezrozumiałych dla ludzi spoza tej bańki zasadach.
Zdziwiło mnie tylko, ze jednoznacznie negatywnie pucin się wypowiedział o Tymochowiczu i powtórzył nie raz, że wystarczyłoby żeby ktoś chwilę się zorientował, sprawdził i nie pożyczyłby Tymochowiczowi nawet dolara. Że Tymochowicz to okropna postać. Zdziwiło mnie bo pucin to taki typ szura, że spodziewałem się
  • Odpowiedz
  • 4
@AzjatyckiDlugMenela: to jest cała pajęczyna oblepiona tym robactwem.
Rączka rączkę myje.
Łatwo nie będzie miał, to pewne. Nawet taki obszczymur machaj też w razie "W" będzie manipulowac i konkretnie schodzić z tematu, kierujac uwage w mało istotne sprawy. (w sumie to ciągle robi) Stara taktyka. Zresztą tu na tagu pisarze od cycola tak działają ;-)
A tymoch to stara bezlitosna wyga, tylko że ta jego bezlitosnosc wcześniej czy później obróci się
  • Odpowiedz
to jest cała pajęczyna oblepiona tym robactwem.


@doges:
Kambodżańska ośmiornica to w większości recydywiści.

Zorganizowana grupa przestępcza,parająca się,wymuszeniami,oszustwami,haraczami.żebractwem,
pedofilią,sutenerstwem,strenczycielstwem,przemytem narkotyków po Azji na tak zwany połyk.
  • Odpowiedz
  • 7
@adik75: tymochowicz to "mistrz" manipulacji. Uczył przecież tych sztuczek wszelakich posłów. Od leppera, po palikota i wuj wie kogo tam jeszcze. Zrobienie sekty dla niego to fraszka. Na takie manipulacje ludźmi są nawet wzory matematyczne i schematy.
Tymoch w tym głęboko siedział a że jest socjopatą i narcyzem bez empatii to sobie wykorzystuje te broń.
Takie tajniki psychomanipulacji wbrew pozorom w nieodpowiednich rękach są mega niebezpieczne.
A pucin dzięki temu że
  • Odpowiedz