Wpis z mikrobloga

  • 1
@Mirkwood: da sie ja wyuczyc, jest dosyc fair.
wlasnie przedwczoraj skonczylem wszyskie misje w Nioh i wreszcie moge grac w cos innego.
ostatnia misja u mnie to bylo takie cos ze dwa mocne bossy naraz musisz zatłuc i ciezko sie wyuczyc tego, liczysz na RNG. misja nazywa sie "Everlasting Duty", mozesz sobie wyszukac co gracze o niej sadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Już po Maryśce, ale i tak niesmak jest jak raz chwyci i całe życie zabiera.
Tylko ja i tak mam poziom mniejszy niż zalecany, choć chyba nie wiele zmienia to.

No zobaczyłem właśnie to "Everlasting Duty". Nie ma co, ci duo bossowie to masakra. Ja chyba się nie będę męczył xD.
Boss z innym bossem na jednej arenie, a AI zostawili takie jakbyś miał walczyć z jednym i cię
  • Odpowiedz
  • 1
@Mirkwood: 110 godzin w to gralem, starczy juz. skonczylem jak zobaczylem wszystko co w grze jest przed przejsciem na new game+. wrogowie, bossowie i lokacje sie mocno powtarzaja w trakcie normalnej gry, w new game+ bedzie to samo, tylko z wyzszymi numerkami, wiec szkoda czasu (zreszta w zadnej grze nie robie new game+)
  • Odpowiedz