Wpis z mikrobloga

I co ci z tego aquaparku i lodowiska? Pójdziesz 4x w roku, a co z resztą weekendów/dni?

Ja nie mam problemu, jest mnóstwo placy zabaw czy to na zewnątrz czy sal zabw. Ogarniamy atrakcje miejskie np. muzea albo szukamy tych planet rozrzuconych po całym mieście. W lecie co tydzień testujemy inną lodziarnię etc.

Chodzimy do lasu, jeździmy na rowerach i milion innych rzeczy.

Duże
  • Odpowiedz
Pójdziesz 4x w roku, a co z resztą weekendów/dni?


@Arrival: ja pójdę 2 razy ale... w każdym tygodniu ¯\(ツ)/¯

W ciągu 1-2h drogi jest tyle rzeczy/innych miast


wiadomo, inne miasta nie mają tego co rzeszów ma przy 1-2h drogi xddddddd
  • Odpowiedz
@pawelo997: @Ligniperdus Nie wiem czy wy widzicie co piszecie, ale spytam dla pewnoiści - serio bez aquaparku i lodowiska się po prostu nudzicie i nie wiecie co ze sobą zrobić? :)

@Ligniperdus: No to super, jesteś tym jednym wyjątkiem na milion, który skorzysta 2x w tygodniu. Cała reszta nie. Każda dziedzina ma swoich freakow i super, ale to nie znaczy, że bez tej jednej rzeczy jest nudno.
  • Odpowiedz
  • 0
@Arrival: Czemu dziesiątki miast w Polsce postanowiły tego dotknąć? Jeśli miasto chce przyciągnąć specjalistów to musi oferować wysoki poziom życia. Zarabiasz 20k i jedyna atrakcją jest piwo na rynku. Niejedna osoba będzie wolała zarobić mniej ale moc wyskoczyć do aquaparku albo na inne atrakcje które mają nawet Suwałki a nie ma Rzeszów.
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: No ja się z tym zgadzam tylko to się samo nie zrobi. Potrzeba firm, które będą cciały w to zainwestować i zbudowac ten tor czy aquapark. To nie jest rola miasta.

@DrCieplak No postanowiły dotknąć i się sparzyły. 90% aquaparków przynosi straty, a jedyne w czym są dobre to kiełbasa wyborcza. Nie bez powodu w wielu miastach ten temat wraca akurat przy kampani, a potem cichnie.

Specjalistów przyciąga
  • Odpowiedz
  • 0
@Arrival: Tymczasem Szczecin wydał 350 mln na aquapark i będzie on hitem. Z takim myśleniem nigdy nie będzie tu rozwoju. Za chwilę w lipcu przeczytasz żale że na Podkarpaciu znowu nie ma turystów. A realia są takie że chcąc jechać w góry masz pensjonaty z PRL a dopłacając trochę więcej w Krynicy masz hotele z basenami, parkingami podziemnymi itd. Cały region stoi w miejscu a reszta kraju mu ucieka. Ludzie
  • Odpowiedz
To nie jest rola miasta.


@Arrival: tylko czyja? pokaż mi dochodowe lodowisko do którego nie dopłaca samorząd/uczelnia/cokolwiek, stok narciarski w przemyślu jest miejski, odtj w lublinie też nie jest prywatny i można by tak wymieniać... tylko nie wiem czymu wy w rzeszowie daliście sobie wmówić że miasto jest tylko od łatania ulic i łykania spuchy deweloperów mieszkaniowych (a resztę powinien budować prywatny inwestor kóry się nigdy nie pojawi bo geografia
  • Odpowiedz
@Arrival: Ten aquapark to jest jakiś święty gral. Wszyscy tęsknią za aquaparkiem, Fijołem wyciąga aquapart z rękawa na kampanii. Mam wrażenie, że jak będzie aquapark w Rzeszowie to zostanie stolicą :D

Aquapar w Łodzi - 1 rodzic + 1 dziecki = 52 zł za godzinę.
Już widzę tych, który tam chodzą 3 x w tygodniu :)
  • Odpowiedz
są 3 tory kartingowe w rzeszowie jeżeli dobrze patrzę na google maps.


@13579_: gdybyś czytał ze zrozumieniem co tu piszemy, to być może byś zrozumiał że mówimy o dużym ("prawdziwym") torze
  • Odpowiedz