Wpis z mikrobloga

Brat oddał Iphone 12 mini do serwisu na wymianę baterii. W trakcie serwisu zadzwonił do niego gość i powiedział, że w tych ajfonach to jest tak źle zrobione, że może sie ekran uszkodzić i będzie taki pasek na ekranie, ale ogólnie to on by baterie wymienił. Osobiście kazałabym poskładać telefon i baterii w takim razie nie wymieniać ale brat sie zgodził. Oczywiście zadzwonili, że rozwalili ten ekran i przez weekend sie zastanowią co z tym zrobić ale, że mu założą jakiś zamiennik a finansowo to się podzielą na poł. Nie wiem jak to tam jest ze sprzętem apple, ba - dawno nie oddawałem nic na serwis ale czy takie sa praktyki w 2024 roku? Rozwalą wyświetlacz, założą zamiennik i każą dopłacić za połowę? Przecież to brzmi jak jakiś zart.

#telefony #apple #iphone
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepepanpatryk: r-------i telefon i próbują odkręcić. Lecą w c---a i na nic bym się nie zgadzał, a do tego kazał płacić za uszkodzenie ekranu. No ale to nauczka na przyszłość, żeby nie robić takich rzeczy po taniości w gównoserwisach.
  • Odpowiedz
  • 0
Dlatego się oddaje się do autoryzowanego serwisu. Jedynie gdy szkło na wyświetlaczu/obudowie jest uszkodzone to wymieniasz to też albo nara.
  • Odpowiedz
@Peter1096PL: coś ruszyło, okazało się ze brat ma kolegę co zna gościa z tego serwisu i ten kolega go coś przycisnął. Ma mieć wymieniony aparat oraz wyświetlacz - ale nie wiem czy oryginalny, to sie pewnie okaże. Na koniec dam znać jaka firma i jaki rezultat
  • Odpowiedz