Wpis z mikrobloga

Mirasy, wiosna idzie, wszystko budzi się do życia, trzeba zmienić parę rzeczy w swojej garderobie.

Poszukuję w miarę dobrych butów, średnio-bananowych (150-200zł max), z wysoką cholewką (to jest cholewka?) W każdym razie, do tej pory, od ponad roku, pomykam w takich Lonsdale'ach http://allegro.pl/buty-lonsdale-rozmiar-41-i4113607565.html (aukcja przykładowa) i chciałbym coś podobnego, w kolorach stanowanych (ciemo-brązowe, szare, nie czarne). Mirki noszą coś podobnego?

inb4 kup sobie nike high dunk -> co ja k---a gimbus jestem, skończyłem gimbazjum już rok temu

#streetwear #modameska #buty

#ubierajsiezwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mowi: jest truche cinszko, bo tenisówki za kostke sa zazwyczaj inspirowane mniej lub bardziej deskowrotkami albo koszykówką a ta jak wiadomo jest dla czarnych. Mozesz sie skusić na high-topowe pumy suedy, reeboki exofity, af1 (ostatnie dwa sa mocno murzynskie) albo już o zgrozo jakies vansy ale ja bym nie chodzil. Nike sie kiedys bawilo w chukka i wyszło im coś takiego pomiedzy, pic related, możesz szukac, ogólnie jest sporo fajnych
raf_simons - @Mowi: jest truche cinszko, bo tenisówki za kostke sa zazwyczaj inspirow...

źródło: comment_rlB9sx77BTB9r8HpTYB4N4ZFiyiYb9XQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
i nadal uważam że czarna gora, czarne 511 i cale biale buty w rodzaju af1/exofit /albo (ale to sie nie da bo $$) VELCROSY RAFA <3 to jest bardzo przyjemna zabawa konwencją i 9/10 nosilbym
  • Odpowiedz
@raf_simons: właśnie ogarniam coś z nike, może coś się znajdzie na allegro. Białe to pieniądz, ale tylko na jeden raz/od wielkiego dzwonu, bo nie widzi mi się po dwóch wyjściach pucowac buty
  • Odpowiedz
@raf_simons: a to nie wiem. do tej pory jak miałem, to zaraz albo obsrane jakimś gównem, albo czuby brudne i nie do domycia a boki białe. Może źle o nie dbałem, ale mam średnie wspomnienia. No i szybko widać pękającą/przetartą skórę, którą można ukryć na ciemniejszych butach
  • Odpowiedz