Wpis z mikrobloga

Czy wy w tym Play normalni jesteście? Zamówiłem instalacje internetu na wczoraj pomiędzy 13, a 15. Specjalnie wziąłem wolne i zostałem w domu. Dostaje o 14:50 SMS, że jednak będzie jakieś opóźnienie bo "korki" ( ͡° ʖ̯ ͡°) później SMS, że technik będzie o 23:30 XDDD. Dzisiaj kiedy sobie elegancko pracuje kolejny SMS - technik będzie o 13:15. Oczywiście jestem w pracy 300km od mieszkania więc instalacja anulowana z mojej winy bo nie było mnie w domu (°°
#zalesie #play
Awupin - Czy wy w tym Play normalni jesteście? Zamówiłem instalacje internetu na wczo...

źródło: temp_file5090480767705188236

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Awupin, przykro nam z powodu utrudnień i zapewniamy, że zależy nam na ich jak najszybszym wyjaśnieniu. Niestety tutaj nie mamy możliwości uwierzytelniania Twoich danych osobowych, wglądu do konta abonenckiego i tym samym umówienia dogodnej dla Ciebie daty wizyty technika. Czy aktualnie masz zarejestrowane w tej sprawie zgłoszenie, abyśmy mieli możliwość Ci pomóc?
  • Odpowiedz
@Awupin: mnie ciekawi czy technicy faktycznie pracują o 23:30? śmiesznie to musiało by wyglądać jak wracasz z imprezki porobiony o północy, a tutaj sąsiadowi światłowód montują xD
  • Odpowiedz
@Awupin Upewnij się czy na pewno tak jest bo czasami jest tak, że właścicielem druta jest jakiś dostawca ale inni dostawcy dzierżawią go od nich i nie koniecznie play musi być właścicielem.
  • Odpowiedz
@Awupin: poszukaj lokalnego dostawcy. kazdy ma jakiegos nawet w malym miescie. beda mieli w dupie piracenie i przechowywanie logow, cena bedzie taka sama, a instalator przyjedzie o 7 rano albo o 21 jak jestes w domu.
  • Odpowiedz
@Awupin: Kedyś zamówiłem internet upc, to technik jechał do mnie z 4 razy. Za każdym razem kończyło się wiadomością, że nikogo nie zastał w domu, co było nieprawdą bo pracuję na zdalnej...
Jeden raz wyszedłem przed blok, nikt nawet nie podjechał. Na infolinii mnie zbywali, że oni nie mogą nic zrobić bo internet zakłada firma zewnętrzna. Powiedzieli żebym spróbował złożyć nowe zlecenie.
Jak już odpuściłem to po kilku tygodniach zadzwonił konsultant
  • Odpowiedz
@Awupin: chłopie w play kiedyś gościowi światłowód podłączali 3msc, a dopiero jak już całkowicie ludziom z salonu #!$%@? premie, bo to było jakimś koniecznym warunkiem do ich premii, a ta sztuka była na styk, nagle cyk na drugi dzień montaż xD
  • Odpowiedz
@Awupin: zobacz na stronie internet.gov.pl, z internetem aktualnie jest jak z prądem, nie ma znaczenia czyje kable, bierzesz kogo Ci pasuje. Ja niestety miałem z play podpisana umowę na rok i tylko liczyłem dni do końca. W końcu się uwolniłem. Niby światłowód a lagi w grach i dziennie po godzinie 24 nie było neta przez 20-40 min. W weekendy, szczególnie w niedzielę nie dało się w nic pograc bo pingi wysokie,
  • Odpowiedz