Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rozstałem się dwa tygodnie temu z dziewczyną po 4 latach.
Boli mocno, ciężko mi zasnąć bo rozmyślam. Często chodzę spać o 2-3 wstaje 5-6.
Szybka praca i wracam odespać o 9-11 potem znowu.
Z plusów wróciłem chodzić na siłownię żeby nie myśleć o tym.
Staram się zapchać mózg jakimiś zajęciami ale mimo to ciągle o niej myślę.
W maju kupiłem pierścionek i #!$%@? z tego wyszedł.
Dobrze ze w Aparcie można do 100 dni zwrócić.
Najbardziej mnie boli powód rozstania, oczywiście z jej inicjatywy.
"zasługuje na lepszą dupę"
"ja cię krzywdzę"
"nie jestem dla ciebie dobra"
I podobna sraka.
Naprawdę ciężko mi o tym myśleć i do końca nie wiem co się #!$%@?ło.
Byliśmy dosyć udaną parą, czasem kłótnie ale to głównie o pierdoły.
Dogadywaliśmy się w większości kwestii oprócz tego co powiedziała przez co nie pasujemy do siebie :
- nie lubie jej muzyki ( jakieś techno i elektro muzyka)
- j.w. nie chodziłem z nią na "imprezy" muzyczne gdzie przyjeżdża jej zespół....
-nie chce mnie krzywdzić.
eh
#zwiazki # p0lka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Skoro jakieś jej potrzeby nie są spełnione i nie ma perspektyw na to by były to chyba lepiej się rozstać niż żeby frustracja narastała. Jak normalnie jestem pierwszy do jechania po p0lkach to tutaj akurat się muszę z nią zgodzić XD. To że się nie kłócicie nie oznacza, że druga osoba jest w pełni zadowolona z tego związku.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem bardzo podobną sytuację, nie mogłem się otrząsąć bardzo długo - z dwa lata. Później się dowiedziałem od dziewczyny jej brata że po prostu #!$%@?ła gałe innemu typowi. Związali się i #!$%@? z nimi bo byli szczęśliwi, a później ona #!$%@?ła gałe jego najlepszego kumpla - bullet dogded.

Przebolej, skup się na sobie i swoim zdrowiu, chodź na siłownie i bądż wybrendy bo dużo kobiet to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja chciałbym, aby ktoś 13 lat temu powiedział mi... Po prostu zajmij się sobą. Rozwijaj swoje hobby, nie skupiaj się na kobietach. Jak nabędziesz pewności siebie to kobiety same będą ubiegać się o Ciebie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim kiedyś usłyszałam podobny tekst od ex, że dobrze się dogadywał z poprzednią, bo lubili techno party, ostry sex i oboje mieli tatuaże. Z perspektywy czasu mogłam to szybciej zakończyć, bo tekst na poziomie rozumowania 10 latka, nie wróżył nic dobrego. Ciesz się, że nie po zaręczynach ( bo czasem nie chcą oddać pierścionka), a już w ogóle że nie po ślubie.
Osobiście nie widzę problemu, żeby partner mając inne upodobania,
  • Odpowiedz