Wpis z mikrobloga

Trzecia Droga, a przede wszystkim Ryszard Petru (ale też reszta poslów) ostro za przywróceniem handlu w niedzielę cisną. No wreszcie po zimnym prysznicu do PE zaczęli robić to, po co na nich głosowalem w 2023. Teoretycznie powinno przejść: KO powinna być za, Konfa niby też. Jest też 2 x miesiąc i 200% stawki, żeby Dudę ugłaskać. Ale boję się, ze Konfa nagle stwierdzi, że "nie bo episkopat się nie zgadza" czy coś xD #zakazhandlu #trzeciadroga i potencjalna #bekazkonfederacji i potencjalna #bekazkatoli #polityka
  • 47
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: przecież zakaz handlu w niedzielę to "nie socjalizm ale bardziej cywilizowana forma kapitalizmu" jak powiedział Bosak xD nie wiem jak ktoś może liczyć że konfa zrobi coś przeciw kościołowi
  • Odpowiedz
to po wuj Tusk mówił, że zrobi po 5 zł skoro nie jest od ustalania cen


@PodniebnyMurzyn: mówił to do tych samych debili, co wierzą w "niskie i proste" podatki. A po co to mówił? To już wyjaśniał nie raz Memcen i Korwin, że ludzie to debile i trzeba im gadać to co chcą usłyszeć. Taka prawda, w każdym elektoracie są dzbany, co wierzą bezgranicznie w to co mówią politycy, zamiast
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: rozwala mnie ten rząd . Zamiast uchwalić paliwo za 5.19 lub wprowadzić dobrowolny ZUS to się zajmują takimi #!$%@? jak niedzielę handlowe czy język śląski ..takie gówna to po godzinach i za darmo


@Mrrilb: Świetny przykład pokazujący, że nie ma znaczenia co rząd zrobi to ćwoki z drugiej strony będą płakać i narzekać. Akurat obie te ustawy mają spore znaczenie dla ludzi.
  • Odpowiedz
rozwala mnie ten rząd . Zamiast uchwalić paliwo za 5.19 lub wprowadzić dobrowolny ZUS to się zajmują takimi #!$%@? jak niedzielę handlowe czy język śląski ..takie gówna to po godzinach i za darmo


@Mrrilb: akurat ze względu na obowiązki rodzinne i zawodowe bardzo mnie interesuje przywrócenie niedziel handlowych bo brakuje mi wolnego dnia (dla mnie) kiedy mógłbym ogarnąć zakupy na kolejny tydzień.
  • Odpowiedz
Konfa niby też


@Pas-ze-mna-owce: na TT już widziałem jak zamordyści płakali, że głupie neoliberały chcą ludzi wysłać do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to może będzie NN ale RN i Brauniści prędzej przeciw zagłosują.
  • Odpowiedz
@Mrrilb jest taka subtelna różnica że na jednym budżet traci miliardy a na drugim dochody wzrosną. Ten zakaz handlu to kompletny debilizm na którym wszyscy tracą. Fakt że ktoś w ogóle się nad tym zastanawia zamiast po prostu zlikwidować to paranoja.
Wystarczy dać 150% stawki za pracę w niedzielę i ludzie będą się o to bić. Sklepom I tak się opłaca otworzyć, większe wpływy do budżetu. To tylko #!$%@? biskupom i debilom
  • Odpowiedz
@Herubin no I dobrze. Niech potem Mebtzen robi fikołki jaka to knfa liberalna. Przynajmniej będzie im trudniej udawać że są lekiem na całe zło. Bo właśnie tak się to kończy że głosujesz na Mentzena a wchodzi Braun
  • Odpowiedz