Wpis z mikrobloga

Ugulnie kochany Lelon rzucił pewna odważną predykcję: 30T market cap. Takie 10 AAPL obecnie.
No i wstępnie Gary wziął się za liczenie.
A poza tym z ciekawostek dla investora; biznes energy urośnie jakieś 75% YoY w tym roku, oraz do końca roku jest plan klepać 2500 CT w ciągu tygodnia.
Elon widzi jakieś 1000 Optimusów w przyszłym roku pracujących w fabrykach #tesla, aktualnie pracują dwa. #gielda
gonzo91 - Ugulnie kochany Lelon rzucił  pewna odważną predykcję: 30T market cap. Taki...

źródło: temp_file6438068794951081242

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
: 30T market cap. Takie 10 AAPL obecnie.


@gonzo91: Czyli przy dzisiejszych cenach byłoby coś ponad 9k$ za papier, czy coś pomyliłem? Bo jak tak, to po co czekać na dipy? Wszystko do 6k$ to promka i darmowy hajs.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DJ007 bottom is in ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja to wolałbym żeby szybciej nowe produkty pojawiały się w sprzedaży, a nie on rzucał takimi predykcjami.
  • Odpowiedz
Ja to wolałbym żeby szybciej nowe produkty pojawiały się w sprzedaży, a nie on rzucał takimi predykcjami.


@gonzo91: Ehhh, ludzie małej wiary. A później taki akcjonariat zamiast kupować po 400, 500, 1000$, to sprzedaje. I zamiast realizowac cele Lelona, to kij w szprychy i piach w trybiki.
  • Odpowiedz
@gonzo91: Widzę że już się niektórym odkleiło jak w 2020r gdzie firma która montowała zbiorniki na deszczówkę u grażyn za domem i wrzucała z tego zdjęcia na facebooka była wyceniona na 120 000 000zł a pewna firma z Lublina już za tydzień miała uratować świat i jako pierwsza na świecie opracować szczepionkę na covid xD
  • Odpowiedz