Wpis z mikrobloga

284 413 + 69 + 113 + 101 + 147 = 284 843

147 - Główny cel objechać zbudowany w 2013 roku w gminie Sabnie Zbiornik Niewiadoma. A spotkała mnie tam dosyć nietypowa sytuacja, przy tamie trafiłem na młode kaczuszki, które wpadły do dziury i nie mogły się wydostać... Trochę miałem wątpliwości, czy w takiej sprawie zawracać tyłek straży pożarnej, ale głośno piszczały, do tego matka niespokojnie pływała i pilnowała od góry, to musiałem coś zrobić (,) Chwilę później rozległa się syrena w pobliskim OSP, a kilka minut później przyjechała z ratunkiem pełna brygada ¯(ツ)/¯ Podobno to nie pierwsza taka sytuacja tutaj, kaczek ostatecznie nie udało się wyłowić siatką, ale chyba otworzyli właz i miały wypłynąć od drugiej strony do rzeczki.

101 - Sympatyczne lasy między Białobrzegami i Beniaminowem, tam jeziorka, mogiły, forty, bunkry. Wracając zrobiłem rekonesans najtrudniejszego odcinka Tour de Zalew Zegrzyński, w którym miałem startować za kilka dni.

113 - Tour de Zalew Zegrzyński 2024 - satysfakcjonujące 9 miejsce na 95 uczestników ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Trochę osób narzekało na zbyt duże piachy, no ale w sumie dla mnie to na plus, mam duże doświadczenia na mazowieckich piachach, więc pewnie dlatego wylądowałem w top10 ;) Choć jest pewien niedosyt przez to, że 95% trasy musiałem jechać sam, byłem zbyt wolny od kozaków z czołówki i zbyt szybki od większości stawki, przez co nie spotkałem nikogo z podobnym tempem XD Chociaż tyle, że sobie sporo powyprzedzałem wolniej jadących ze wcześniej startujących grup.

69 - W Lubielu był pogrzeb młodego żołnierza zabitego przez dzikusa na granicy. Nie pchałem się tam rano w godziny mszy, no ale i tak planowałem jakąś krótszą trasę tego dnia, to obrałem ten kierunek. Uroczystości musiały trochę trwać, bo jak przyjechałem do Lubiela to jeszcze sporo osób się kręciło, pełno żołnierzy i policji, kilku polityków i masa zwykłych ludzi. Reszta trasy to głównie Pulwy, czyli malownicze, osuszone dawne bagna nadnarwiańskie. Tematycznie na koniec zajechałem na singel track Bagno Pulwy, jechało się super, a tu pod konic okrążenia jeb i leżę... Coś zbyt agresywnie zaatakowałem zakręt i przywaliłem w korzeń zakryty przez roślinność. Boczek i ręka zeszlifowana, strat w sprzęcie na szczęście brak.

#kwadraty
Max square: 63x63
Max cluster: 5599
Total tiles: 13191 (+3, +0, +0, +0)

#rowerowyrownik #gravel #100km #rower

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 284 413 + 69 + 113 + 101 + 147 = 284 843

147 - Główny cel objechać zbudo...

źródło: Tour de Zalew 24 5

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 2
Trochę osób narzekało na zbyt duże piachy

rekonesans najtrudniejszego odcinka Tour de Zalew Zegrzyński


Tutaj sobie wykminiłem że pojadę górą skarpy na przełaj przez gałęzie, zamiast środkiem piachami. Dobry to był pomysł, poszło całkiem sprawnie, a widziałem z relacji że inni pchali tu rower ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SnikerS89 - >Trochę osób narzekało na zbyt duże piachy
rekonesans najtrudniejszego od...

źródło: z9

Pobierz
  • Odpowiedz