Wpis z mikrobloga

siemanko, mam zamiar zakupić sobie nowy rower, obecnie mam starego rupiecia 20 letniego, więc chciałbym coś nowego, ładnego :) inetresowałby mnie rower trekkingowy, najlepiej z całym osprzętem (bagażni itp., bo chciałbym dokupić sobie sakwę i inne bajerki) budżet, 1300 zł, co najlepszego mogę dostać w tej cenie? Wiem, że rowerowe świry w swoich rowerach mają koła w tej cenie, ale ja jestem rekreacyjnym pedalarzem :) wpadły mi w oko takie dwie propozycje:
https://www.activsport.eu/product-pol-42217-Rower-Romet-Wagant-L-21-srebrno-czerwony-3M2P.html
https://www.activsport.eu/product-pol-50378-Kross-Trans-1-0-M-28-L-21-rower-czarny-szary-mat-B7.html
Jest to w ogóle coś warte? Jestem otwarty na wszelakie propozycje.
#rower #rowery #rowerowyrownik #pytaniedoeksperta #rower
  • 7
  • Odpowiedz
@sporytucznik: w tej cenie wybierz coś co Ci się podoba, nie odczujesz różnicy w tym, że jakiś rower będzie miał lepszą przerzutkę a gorszy support. Możesz zerknąć na rowery Lazaro. Miały dobry stosunek cena/jakość. Miałem kiedyś od nich trekkinga, a ostatnio kupiłem dziewczynie cross’a.
Co do bagażnika - na crossa też założysz bagażnik, więc nie kieruj się jedynie tym, że trekingi mają „pełny osprzęt”
  • Odpowiedz
  • 0
@pp93: właśnie też tak myślałem, że w tym przedziale cenowym to raczej wszystko jest na podobnym poziomie. Jak dobrze rozumiem to cross to jest taki trekking ale bez tych wszystkich dodatków?
To prawda, że po sezonie rowerowym ceny mocno spadają? Bo ziomek coś mówił, że kupił rower, który w sezonie kosztował 3k za 2k.
@eeemil dzięki za propozycje ale to szosowy chyba? obecnie mam z cienkimi oponami i mnie
  • Odpowiedz
@sporytucznik: poczytaj o różnicach. Co do promocji to ciężko powiedzieć, teraz też możesz coś znaleźć, ale co do zasady po sezonie powinno być taniej, ale celując w rower za <1500, to różnica i tak nie będzie duża, a poza tym jesteś bez roweru przez cały sezon, zakładając że teraz masz tylko jakiś leciwy model. Dodatkowo pytanie jaka to była promka, bo jak stacjonarnie, to mogło się okazać, że w necie
  • Odpowiedz