Wpis z mikrobloga

@USSCallisto

-7224

Niemal od początku założenia przeze mnie konta, dzień w dzień, noc noc, godzina po godzinie zgłaszał moje posty w teorii jako "wpis nie spełnia wymogów wpisu prawicowego" i męczył tym biedną moderację, aż trafiła kosa na kamień i sam wyleciał za burtę i przykrył się wapnem xD

Coś czuje, że po czymś takim to pewnie z niedowierzania klepie matkę krzesłem jak gracz z Tibii, no ale cóż... życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stobanowdlaprawakow #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa
Wattson - @USSCallisto

-7224

Niemal od początku założenia przeze mnie konta, dzień ...

źródło: aw

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
mmm cenzura internetu


@onucoutkajpysk: Banowanie za łamanie regulaminu to cenzura, wiadomo. Regulamin w końcu jest tylko ozdobą, prywatny podmiot NIE MOŻE, powtarzam, NIE MOŻE* stosować kar za nieprzestrzeganie, tako rzecze kuceria.

* - problemu nie ma, gdy bana dostaje lewak
  • Odpowiedz
Niemal od początku założenia przeze mnie konta, dzień w dzień, noc noc, godzina po godzinie zgłaszał moje posty w teorii jako "wpis nie spełnia wymogów wpisu prawicowego" i męczył tym biedną moderację, aż trafiła kosa na kamień i sam wyleciał za burtę i przykrył się wapnem xD


@Wattson: Lol, to jest ten typ, który płakał, że on biedny jest prześladowany bo mu wpisy zgładzają. Hipokryta.

Co tym razem #!$%@?ł?
  • Odpowiedz