Wpis z mikrobloga

#pepe #frenpill
Chop odebrał motorek! Hahaha! Działa teraz jak w szwajcarskim zegarku! Bruuum, ziiiiiuuuuuum, wrrrrrrrrrrr! Chop zapłacił 815 zł - synchronizacja i regulacja gaźników, wymiana przekaźnika rozrusznika, nowe świece i 5L świeżego paliwa wlali. Dużo, ale Chop myślał, że i tak wyjdzie drożej, dobre i to. Oby nic więcej się nie rozdupcyło. Chop ma nadzieję, że to będzie definitywny koniec korzystania z komunikacji menelskiej (z wyjątkiem zimy, niestety). Poza tym Chop musi priorytetowo kupić hulajnogę egzotyczną, aby nie doprowadzić do sytuacji, w której Chop nie ma własnego środka transportu.
obuniem - #pepe #frenpill
Chop odebrał motorek! Hahaha! Działa teraz jak w szwajcarsk...

źródło: g43g34v43

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 3
@G06DbT: Może skuter lepszy, większy zasięg i biegów nie trzeba zmieniać. Małpka ma z 5-6 litrów zbiornik i 10 koni.
@PodniebnyMurzyn: Niby tak, ale spałem tylko 2,5 godziny, a do kołchoztransu na ok. 11 znowu, ehh. Przynajmniej nie trzeba będzie autobusem wracać.
@maras_zaraz_go_udusisz: Panie, ja nim raz setkę pojechałem tylko, pan się nie czepia.
@siepan: Nie umiem wyrywać foczek, ja nie oski.
  • Odpowiedz
@obuniem: na co dzień i tak jeżdżę samochodem, więc nie potrzebuje nic większego.

A ogólnie to mi się podoba Honda rebel ta nowa, ale nie mam prawka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz