Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #nosaczsundajski #janusze #heheszki

Sąsiad sobie kupił nową skodę z salonu, pojechaliśmy się przejechać, no i tak patrzę a w tej skodzie nie ma absolutnie żadnego wyposażenia, nawet regulacja foteli jest tylko przód-tył + oparcie. Szczerze mówiąc pierwszy raz widziałem tak "gołe" auto, no i tak go delikatnie pytam: somsiad, a czemu Ty sobie jakiejś używki z full pakietem nie wziąłeś w tych pieniądzach? Na co on mi mówi że z salonu to inaczej ludzie na ciebie patrzą xD
brh4life - #motoryzacja #nosaczsundajski #janusze #heheszki

Sąsiad sobie kupił nową ...

źródło: 448241620_1189066458934937_4582022083658844890_n

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@brh4life: używany full wypas vs nowy golas
A nie lepiej wziąć w leasing full wypas z salonu?
W tej samej cenie, nominalnie wyjdzie dwa razy taniej w tych pieniądzach.
  • Odpowiedz
@brh4life mi się jakoś czas temu udało ojca odciągnąć od 10 letniej klasy premium full pakiet. Za to udało się go przekonać do nowej skody kurak czy karoq uj wie. Może i ma fotele manulanie ale za to nikt w nie nie pierdział przez 100 tys km.
  • Odpowiedz
  • 2
@DEMONzSZAFY brednie, firmowe popier... Na tych 1.0 aż miło
@brh4life taka prawda nie ważne co, byle nowe. Kolega kupił też corsę, chodź chłop potrzebował co najmniej jakiegoś kombika. No ale panie nowe z salonu.
  • Odpowiedz
podobno te nowe samochody są tak robione że po 200 000 km to generalny remont silnika


@DEMONzSZAFY: nawet jeśli by tak było to przeciętny kierowca w pl robi ok 8600 km rocznie, to oznaczałoby że to auto przejedzie ponad 23 lata. Imo zajebisty wynik
  • Odpowiedz
@Werdna wystarczy że masz do pracy 30 km w jedną stronę i już się robi 15000 km z samego jeżdżenia do pracy. Możesz dorzucić jeszcze kilka tysięcy na inne rzeczy jak wakacje, zakupy. 200000 km to i tak optymistycznie powiedziałem bo już od 100000 zaczynają się usterki wynikające z tandetnej konstrukcji
  • Odpowiedz
200000 km to i tak optymistycznie powiedziałem bo już od 100000 zaczynają się usterki wynikające z tandetnej konstrukcji


@DEMONzSZAFY: Że tak powiem, gówno prawda xD

Usterki to są we wszystkich autach, a awaryjną są wadliwe konstrukcje, który zawsze na rynku się pojawiają niezależnie od epoki
  • Odpowiedz