Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z laptopem (hp omen 15). Różowa w kłótni rzuciła o podłogę i na pierwszy rzut oka odpiął się jedynie dysk ssd oraz ułamała się klapa zabezpieczającą podzespoły. Po podłączeniu działa bateria wentylatory klawiatura ale nie działa monitor. Myślicie, że coś się odpięło (załączam zdjęcie bo ja to się średnio znam gdzie tutaj mogłoby być podłączenie monitora) czy po prostu je**ło coś w monitorze?

#kiciochpyta #laptopy #komputery #informatyka
Coffeepls - Mirki, mam problem z laptopem (hp omen 15). Różowa w kłótni rzuciła o pod...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Coffeepls: No to kiepsko bo to może być wszystko tzn płyta albo osprzęt A jeszcze jedna sprawa czy naciskales kombinacje klawiszy odpowiedzialnych za zmianę źródła obrazu i czy miga dioda ładowania w jakiś specyficzny sposób? Albo wydaje jakieś dźwięki?
  • Odpowiedz
  • 0
@Mareczek760 z kombinacją klawiszy pokombinuje po pracy. Dioda miga tak jak zawsze, klawiatura też podświetla się normalnie, chociaż od ostatniego grzebania w laptopie capslock zaczął migać jakby się włączał i wyłączał. No i też z innych rzeczy to laptop nie chce się odpalać bez podłączenia do ładowarki. Wentylatory działają normalnie a ram procesor i reszta normalnie też się nagrzewa przy dłuższym uruchomieniu
  • Odpowiedz