Wpis z mikrobloga

Kto wczoraj otworzył maskę w aucie przez dziwne stuki z okolicy silnika? Ja
Kto odkrył, że na jego silniku zasnął jakiś kot? Ja
Kto patrzył jak kot #!$%@? od jednego auta prosto pod drugie? Ja
Kto jak debil próbował przekupić kota parówką aby wyszedł spod tamtego auta? Ja
Kto pojechał na zakupy i wracając odkrył, że kot zdążył się zaklinować pod drugim autem? Ja
Kto próbował wyciągnąć kota wciśniętego w zawieszenie przez 1,5 godziny? Ja
Kto zadzwonił po straż miejską bo kot utknął pod autem? Ja
Kto wyszedł gdy zobaczył debila oraz dwie strażniczki miejskie? Somsiad od tego auta
Kto następnie próbował wyciągnac kota? Straż miejska
Kto zaproponował podniesienie auta lewarkiem aby kot miał więcej miejsca? Ja
Kto finalnie uratował kota? NIKT - #!$%@? SAM WYSZEDŁ JAK MU SIĘ ZNUDZIŁO GDY JA PRZYGOTOWYWAŁEM LEWAREK
Kto wyszedł na debila? Ja

Dwie godziny zmarnowałem dla kota który tylko udawał, że utknął

#kot #zalesie #historiazdupy #takbylo #pokazkota

Zdjęcie tej kanalii:
SzubiDubiDu - Kto wczoraj otworzył maskę w aucie przez dziwne stuki z okolicy silnika...

źródło: dupek1

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
90% postów na grupach osiedlowych: UWAGA!!1one kotek na ul. Spadziowej! Komu ucekł? Inna baba: proszę zabezpieczyć kotka wiadc, że zadbany, pewnie uciekł biedna kicia! Inna baba: podbijam, udostępniam! Za 3 dni ten samo post, inna baba zrobiła zdjęcie innego kota. Albo tego samego kota 2 klatki dalej. Uwaga!
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: tani remake tej pasty:

-bądź na szwedzkim wycieczkowcu

-idź srać

-wysraj się

-spłukuj

-nie działa

-oshit.png

-co robić

-znajdź sprzątaczkę

-nie umiej po szwedzku

-ona nie umie po angielsku

-złap ją za rękę i zaprowadź do męskiego sracza

-już ma cię za świra

-pokaż jej gówno które zrobiłeś

-powiedz „titta” („patrz” po szwedzku) i spróbuj spłukać

-gówno spłukuje się normalnie
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: A wystarczyło wziąć kijek i go szturchnąć to by wyszedł.
Miastowi to serio nieporadni są, aż mi się przypomniało jak normik ze studiów żalił się jak to musiał zapłacić 200 złotych hydraulikowi bo zapchał mu się odpływ. To myśle sobie, że pewnie pod prysznicem, trza było skuwać i tak dalej. A figa xD Pytam jaki odpływ, a ten że w kuchni. Pytam co robił hydraulik to ten, że wziął coś
P.....s - @SzubiDubiDu: A wystarczyło wziąć kijek i go szturchnąć to by wyszedł.
Mias...

źródło: 6b1b36cd88f5af3262397729deb7572874f6ec20850f178adcf6ae40fc992e2f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
A wystarczyło wziąć kijek i go szturchnąć to by wyszedł.


@PrzegrywMaximus: ej ja go szturchałem szczotką i to tak mocno, tak że nawet mnie by #!$%@?ło takie szturchanie, mało tego złapałem go za kłaki i nogi i też ciągnąłem ale nawet nie ruszył xD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: #!$%@? sam kiedyś podobną rzecz #!$%@?łem xd tylko u mnie się skończyło na tym, że jak zadzwoniłem po ekopatrol i wracałem z kartką, aby zostawić na szybie auta (właścicielu kota masz pod maską) to już kot nie miauczał więc raczej się ewakuował.
  • Odpowiedz
kto? ja. kto? ja. kto? ja. i tak #!$%@? 10 razy. czy wy zawsze musicie pisac jak upośledzeni? jak nie chuopowanie w trzeciej osobie to "kto jest debilem? no ja." ()
  • Odpowiedz