Wpis z mikrobloga

  • 11
warto jednak zaznaczyć, że chodzi o dwa pierwsze rozdziały.


@Obywatel_Kondominium: Gówno warto zaznaczyć, takie praktyki trzeba #!$%@?ć. Najpierw masz dwa tygodnie wcześniej dwa rozdziały, za chwilę będziesz miał wersję ultimate za 600 zł i będziesz grał miesiąc wcześniej.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: ja #!$%@?... z tego wszystkiego ten \cat content to już mogli dorzucić do normalnej wersji. Niech sobie będą te kosmetyczne, nieimmersyjne gówna płatne, ale no błagam, jakieś dodatkowe misje za dodatkowy hajs to już walenie w #!$%@? jakiego kiedyś nie było

  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: ja i tak ogrywam na pc tytuły starsze, ewentualnie promocje na ps store. To nie chce mi się kombinować z piratami jak za 10-15zl kupuje grę. Ale niechętnie przyznaję Ci rację że jeszcze trochę i trzeba będzie znowu założyć czapkę, przepaskę na oko i papugę na ramię. Bo wydawcy wcale nie pokazują mi że jestem spoko kupując ich produkt, a właśnie bardziej traktują mnie jak oszusta, złodzieja
  • Odpowiedz
@GratisLPG jest popyt, jest podaż - proste. To nie wynik meczu, że przez przypadek możesz fabułę odkryć przez jakieś buzzy, shortsy czy wiadomości w radiu. #!$%@? by było, gdyby 2 rozdziały były tylko w wersji ultimate :O
  • Odpowiedz