Wpis z mikrobloga

ciekawie by było zorganizować taki coachsurfing, wewnątrz-wykopowy, tyle ludzi za granicą gdzieś. Gdyby tak się zbierało punkty że ktoś ogarnia ci lokal w ciekawej miejscówce - lub faktycznie kanapę co kto woli, może niektórzy preferują budżetowo; oprowadzi jeśli chcesz, itp itd, i sobie by zbierał wirtualne punkty do wykorzystania u innego mirka, mogłoby być ciekawe.


#przemyslenia #podroze #couchsurfing
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotouak: wiesz, nie może być tak, że wszystko na wykopie jest złe - po prostu się to częściej zauważa/zapamiętuje. Inaczej chyba nikt normalny nie siedziałby tutaj (tak tak, wiem ;)) Myślę że niektórzy by się trafili spoko, coś jak z wykopaczka; z resztą, nie byłoby przecież obowiązku spędzać razem czasu, ale mieć coś czasem podane na tacy jak śniadanie do łóżka - fajna perspektywa.
  • Odpowiedz
@Oo-oO: jak najbardziej, masz rację. Jednak, w trosce o powodzenie takiego projektu, trzeba by wprowadzić rzetelną weryfikację uczestników ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kotouak pewnie tak. Choć, w przypadku gdy ktoś organizuje poza swoim lokum - raczej nie? W sumie jak taka weryfikacja miałaby wyglądać? Ktoś wrzuca foty gdzie spisz czy coś w ten deseń?
  • Odpowiedz
@Oo-oO: chociażby rozmowa z kimś, kto tym zawiaduje - takie sito na wariatów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A tak to zdjęcia, opinie i jakaś platforma, gdzie by można było potwierdzić, że "tak, przybyłem na miejsce, tak, wszystko jest ok". Coś w ten deseń. To trzeba na spokojnie
  • Odpowiedz