Wpis z mikrobloga

ale kisnę z tego ogólnoeuropejskiego zesrańska, że prawaki zyskują co raz większe poparcie. Brzmi to tak, jakby demokracja było tylko wtedy, gdy wybiera się właściwą stronę xD. Może zróbcie w końcu coś, co przekona do was ludzi, jakieś refleksje by się przydały, zamiast płakać i straszyć

#bekazlewactwa #4konserwy
  • 51
  • Odpowiedz
jakby demokracja było tylko wtedy, gdy wybiera się właściwą stronę


@dobry-informatyg: bo tak jest

Dosłownie całą lewica i centrum, potrafi tylko obrażać i wyzywać od faszystów, każdego przeciwnika z innego obozu.

Zauważ że nikt nie mówi "prawica".

Jak już to się używa słów "skrajna prawica".

Osobiście uważam że to typowe lewackie i faszystowskiego zagranie - bo trzeba pamiętać, że faszyzm to była lewica - nie prawica.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg Psychoprawaki nigdy nie dojdą w UE do władzy (tak samo zresztą jak psycholewaki). Raz że mamy zbyt dużo firewalli w systemach politycznych w ramach zabezpieczenia przed powtórką z rozrywki a dwa że ta paplanina to zwykłe opium dla ludu - Państwa idą mniej więcej w swoim kierunku bez względu na to kto rządzi. Dzisiaj przy śniadanku czytałem Washington Post i jakiś analityk stwierdził to co podejrzewałem już jakiś czas temu. Centrolewica
  • Odpowiedz
Dosłownie całą lewica i centrum, potrafi tylko obrażać i wyzywać od faszystów, każdego przeciwnika z innego obozu.


Zauważ że nikt nie mówi "prawica".


Jak już to się używa słów "skrajna prawica".


Osobiście uważam że to typowe lewackie i faszystowskiego zagranie


@user_no_4: Ten śmieszny podział na "lewactwo i skrajną prawicę" wziął się też z tego, że Konfiarze klasyfikują jako "lewactwo", wszystko co nie jest za ich partią. W Polsce nie ważne czy
  • Odpowiedz
@user_no_4: najlepsze jest to, że łatki w stylu "skrajna prawica" przypisuje się ludziom(i partiom) którzy chcą żeby państwo ich nie łupiło(zbyt drastyczna polityka ekonomiczna) i bezpieczeństwa(kwestia migracji).
  • Odpowiedz
najlepsze jest to, że łatki w stylu "skrajna prawica" przypisuje się ludziom(i partiom) którzy chcą żeby państwo ich nie łupiło(zbyt drastyczna polityka ekonomiczna) i bezpieczeństwa(kwestia migracji).

@kill15you: gdyby to były jedyne postulaty wokół których kręciłaby się kampania wyborcza Konfederacji, to byliby przynajmniej drugą siłą w sejmie czy europarlamencie z ramienia Polski. Ba, na taką partię sam bym głosował.

A teraz zgadnij co poszło nie tak i dlaczego nie są?
  • Odpowiedz
a co mnie to obchodzi?


Aha. Czyli obchodzi cię to, że ktoś nazwał partię faszystowską ale nie obchodzi cię, że za chwilę możemy przez prawicowe partie być w czarnej dupie?

Niezłe macie kryteria wyboru.
  • Odpowiedz
Ten śmieszny podział na "lewactwo i skrajną prawicę" wziął się też z tego, że Konfiarze klasyfikują jako "lewactwo", wszystko co nie jest za ich partią.

@shinoda1990: Konfiarze wymyślili "skrajną prawicę"? Tego terminu i tego śmiesznego podziału używają lewacy na całym świecie, aż taki wpływ ma ta maleńka partia? A może ten śmieszny podział wymyśliło lewactwo, które jako "skrajną prawicę" klasyfikuje wszystko, co nie jest za ich partią?
  • Odpowiedz
  • 7
@user_no_4

>jakby demokracja było tylko wtedy, gdy wybiera się właściwą stronę


@dobry-informatyg: bo tak jest


Dosłownie całą lewica i centrum, potrafi tylko obrażać i wyzywać od faszystów, każdego przeciwnika z innego obozu.


Zauważ że nikt nie mówi "prawica".


Jak już to się używa słów "skrajna prawica".


Osobiście uważam że to typowe lewackie i faszystowskiego zagranie - bo trzeba pamiętać, że faszyzm to była lewica - nie prawica.


Prawactwo w szoku, że
  • Odpowiedz
@xfin:

to byliby przynajmniej drugą siłą w sejmie czy europarlamencie z ramienia Polski


Serio wierzysz, że jakakolwiek partia była w stanie przeskoczyć PO lub PiS?
Te dwie partie tyle gówna narobiły i tyle nakradły a ludzie głosują nadal na te partie i robią to od dawna.
Głosują na jedną z nich ze względu na strach lub nienawiść do tej drugiej.
Tutaj powolna zmiana pokoleniowa przyniesie zmiany.
Ewentualnie jeśli udałoby się młodych
  • Odpowiedz
Typowy konfiarz moment


@deziom: nigdy nie głosowałam na konfiarzy i uważam ich za durni ¯\(ツ)/¯
Tak samo jak ciebie.
Spadający na czarno, faszysto. Oby cię ktoś dojechał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Osobiście uważam że to typowe lewackie i faszystowskiego zagranie - bo trzeba pamiętać, że faszyzm to była lewica - nie prawica.


@user_no_4: Jak ty skończyłeś coś więcej niż podstawówkę to znaczy, że twoi nauczyciele historii oraz WOS-u mocno zawiedli XD
Nie będę Ci tłumaczył charakterystycznych elementów faszyzmu, które są typowe dla skrajnej prawicy, bo i tak walniesz jakiegoś fikoła, więc strata czasu.

Natomiast problem z prawakami polega na tym, że są
  • Odpowiedz
Jak ty skończyłeś coś więcej niż podstawówkę to znaczy, że twoi nauczyciele historii oraz WOS-u mocno zawiedli XD


@Lambo994: Wielu historyków uważa faszyzm za lewicę, więc skoro naukowcy nie są zgodni w tym temacie, to mam prawo przyjąć wersję tej strony, którą uważam za słuszną.

Ty zaś nie masz prawa pisać takich bzdur, jakbyś miał monopol na rację.

Osobiście zamykałbym w przymusowych szkołach takich ignorantów jak ty. Być może to jest
  • Odpowiedz
Ja po prostu uważam Was za niewyedukowanych idiotów i nie boję się nazwać rzeczy po imieniu. A nie, że mnie boli, że 20-letni fani patostreamów i Kononowicza wysłali clowna do Brukseli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lambo994: Zacznij od dokształcenia się. Hejt szkodzi panie faszysto.
  • Odpowiedz