Wpis z mikrobloga

Janusz w Gorlicach, Nowym Sączu, Limanowej, Rabce... Felietony Janusza w NCzasie i innych gazetach, Janusz masakruje lewaka w takiej czy innej telewizji - a Wy się pytacie o profesjonalnie opracowanych program wyborczy Kongresu Nowej Prawicy? Krul nie ma czasu na takie pierdoły, Krul zwyczajowo ma radochę, że jest w centrum uwagi...

#knp #neuropa #4konserwy #korwin #polityka #ama #jkm #krul #dziambor #najzer #oswiadczenie
  • 21
@spluczka: lol, skoro nie mają programu to jak mają mieć więcej? Mają wejść, bo są fajni? Genialne rozumowanie.

Co do linku, był niedawno podobny temat na wykopie, samą idee prywatyzowania szkolnictwa wyższego przedstawiłem jako 'niepewne'.
lol, skoro nie mają programu to jak mają mieć więcej? Mają wejść, bo są fajni?


Ja zagłosuję na nich, bo wiem że przynajmniej nie będą mi szkodzić. Korwin czy jego koledzy z partii - nigdy nie zagłosuje za podwyżką podatków czy za jakąś idiotyczną regulacją rynkową. W obecnej sytuacji - to i tak więcej niż może zaoferować jakakolwiek partia Sejmowa.

Co do linku, był niedawno podobny temat na wykopie, samą idee prywatyzowania
Ja zagłosuję na nich, bo wiem że przynajmniej nie będą mi szkodzić. Korwin czy jego koledzy z partii - nigdy nie zagłosuje za podwyżką podatków czy za jakąś idiotyczną regulacją rynkową.


@spluczka: fajnie, ale tego nie możesz być pewny.

póki się nie dostaną do Sejmu - skończy się na gdybaniu co jest możliwe a co - nie jest


@spluczka: lol. Ale to co, jak się dostaną do sejmu to dopiero
fajnie, ale tego nie możesz być pewny.


@iniekcja: jestem bardziej pewny niż w przypadku jakiejkolwiek innej opcji Sejmowej czy pozaparlamentarnej. KNP jest zakładnikiem własnych idei. To wystarcza :)

lol. Ale to co, jak się dostaną do sejmu to dopiero mają przedstawić program? Czy działać na chybił trafił? Trochę niepoważne podejście, nie sądzisz?


@iniekcja: program już jest dostępny, jeśli chodzi o odpowiednie ustawy, czyli - implementację (która i tak będzie podlegać
@AlohaInternet: ale publicystykę obliczoną na wywołanie gównoburzy w mediach od programu partii - to Ty odróżniaj :>

PL to jakieś 0.1%, jeśli będą nadal działać tak zachowawczo jak teraz, to nigdy 1% nie przebiją
czyli Korwin-Mikke Błazen/Cyrkowiec/Celebryta/DziadzioTrzepiącyKasęNaKucach to jedno, a Korwin-Mikke PoważnyPolityk/LiderKNP to drugie?


@AlohaInternet: a zauważyłeś jakieś inne osoby z KNP, które działają w ten sam sposób?