Wpis z mikrobloga

@banciur no i to napisala, szuka kompana. Wcześniej napisała, że nie szuka miłości i seksu, co jest w tym złego? Patrząc jak wy tu reagujecie na to nie dziwię sie, ze napisała to w agresywnym tonie, bo tu już banda debili pisała o „nawet nie potrzymam za rękę” XDDD
  • Odpowiedz
@Desire22: @Tja88

powiem tak. Spędziłem swoje na Tinderze i widziałem wiele wiadomości pisanych przez chłopów tam. To jest jedna wielka porażka i jeśli wprost nie zaznaczysz czego chcesz i czego oczekujesz to i tak znajdą się osoby, które będą pisać w stylu:

"ojej ale na pewno? a moze ze mna
  • Odpowiedz
no i to napisala, szuka kompana. Wcześniej napisała, że nie szuka miłości i seksu, co jest w tym złego? Patrząc jak wy tu reagujecie na to nie dziwię sie, ze napisała to w agresywnym tonie, bo tu już banda debili pisała o „nawet nie potrzymam za rękę” XDDD


@Ka4az: Prezentujesz ciekawy tok myslenia. Ktos jest agresywny wiec ludzie reaguja na niego agresywnie. Na to wchodzi Ka4az dobrze ze byl agresywny
  • Odpowiedz
@banciur: nie odwracam niczego. Ja po prostu Ci wyjaśniam skąd jej agresywny ton (w mojej ocenie nie jest taki, ale każdy ma swoje zdanie).

Dzięki mordo za drugą część, bo nie wiedziałem. Natomiast na Tinderze taki opis spowoduje, że właśnie Ci co by zareagowali agresywnie są odsiani, czy nie o to jej chodziło?
  • Odpowiedz
"ojej ale na pewno? a moze ze mna bys sprobowala?"

@Ka4az: No i pewnie nadal takie dostaje wiadomości.

Baba ma 31 lat, szuka kompana do nudy i spędzania czasu. Wiesz kto się do niej zgłosi? Osoby w podobnym wieku, które również chcą zabić nudę, chcą poznać kogoś nowego.

@Ka4az: I jak ktoś zauważył, gdyby napisała to jak człowiek to by nie było tego postu, bez tego pretensjonalnego tonu z implikacją jacy to
  • Odpowiedz
@Desire22 totalnie nie zrozumiałeś przekazu, ale nie moja w tym już wina. Bijcie przegrywy dalej problem o wszystko to długo tu zostaniecie :)
  • Odpowiedz