Wpis z mikrobloga

@Krupier: Nigdy nie mów nigdy. Może kiedyś zmieni się polityka Disneya, wejdzie ktoś nowy w zarząd i coś się pojawi, najwyżej z jakąś cenzurą :) Kiedyś Waneko mówiło, że nigdy nie będzie dodruku mangi Great Teacher Onizuka i doszło do absurdów typu używany jeden tom za 200 czy 300zł na olx. Aż pewnego dnia gruchnęła wiadomość, że będzie reedycja w lepszym i powiększonym formacie :) I nikt już nie chce
  • Odpowiedz
@yam_yeti: Posiadam dokładnie taki sam zestaw poza Życie i czasy...., które sprzedałem kilka lat wstecz za chyba 150zł, co wtedy było dobrym dealem. A sprzedałem, bo nie potrzebuję zdublowanych komiksów i wystarcza mi 10-tomowa kolekcja Rosy, która ma jeszcze ten tzw. Rozdział 0.
  • Odpowiedz
@tajniak13: no niby masz rację, ale u Disneya poprawność polityczna jest na p-------m poziomie więc chyba raczej się to nie zmieni. Chociaż chciałbym oczywiście.
  • Odpowiedz
@yam_yeti: Pamiętam jak zaczynali wydawać te Kaczogrody i zapowiadano, że kolekcja będzie wychodziła przez kilka ładnych lat. Te ładne lata właśnie mijają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze że giganty wychodzą non stop i do tego się rozwijają.
  • Odpowiedz
@yam_yeti: Ktoś się może orientuje lub zna ciekawe i sprawdzone strony z których można by pobrać komiksy? Jakieś translacje itp. Wiem że na Chomiku sporo tego ale odkąd Chomik zrezygnował z abonamentu przez Google Play to te ich pakiety gigabajtów średnio się opłacają.
  • Odpowiedz
@yam_yeti: sknerusa znalazłem. Tom pierwszy mam w miękkiej oprawie. Bardziej z gigantami problem. Jesteś w stanie chociaż dokładne zdjęcie zrobić które to są tomy Dona?
  • Odpowiedz