Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś myszki bezprzewodowej do grania, już myślałem o Rival 3 wireless, ale w porównaniu do kablowej ma większe opóżnienia.
Jest coś lepszego? Do 200-300zł? Podoba mi się jej kształt, nie lubię kosmicznego gamingowego designu :)

Zestawiłem ją ze swoją obecną: https://www.rtings.com/mouse/tools/compare/steelseries-rival-3-vs-steelseries-rival-3-wireless/1747/18390?usage=8876&threshold=0.10

#pcmasterrace #komputery #myszka
Eustachygolipachy - Szukam jakiejś myszki bezprzewodowej do grania, już myślałem o Ri...

źródło: m

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

każda bezprzewodowa będzie miała większe opóźnienie niż na kablu


@Koksixk: To raz.
@Eustachy_goli_pachy A jak trafisz na taka jak ja mialem to sie bedziesz tylko fqurfial.

Ta menda jak padaly baterie to dalej dzialala. W excelu dalo sie pracowac, internet przegladac. Ale w grach to zawsze w najmniej odpowiednim
  • Odpowiedz
  • 2
@gorzki99 weź mnie nie rozśmieszaj. Aktualnie wszystkie pro sceny lecą na bezprzewodowych w przeróżnych e-sportowych grach, ale dla Ciebie wciąż takie gryzonie nie są wystarczająco dobre xD #!$%@? mnie strzelał wielokrotnie jak przy flickach się gdzieś kabel zaplątał - mimo, że miałem bungee. Przesiadka na wireless to było coś po czym nigdy bym nie wrócił do mychy z kablem do grania
  • Odpowiedz
Aktualnie wszystkie pro sceny lecą na bezprzewodowych w przeróżnych e-sportowych grach, ale dla Ciebie wciąż takie gryzonie nie są wystarczająco dobre xD


@Ralphs: Czytanie ze zrozumieniem to jednak nie do konca Twoja mocna strona co nie?

I co z tego ze leca. Stawiam dolary przeciwko orzechom ze maja przed kazdym eventem nowe baterie. W chacie tez przed kazdym odpaleniem gry wymieniasz
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 można się plątać jak grasz na low sensie i masz np 55cm/360.
Mam g pro superlight ze dwa lata i ładuje ja co dwa tygodnie. W jakim świecie ty żyjesz? Zatrzymałeś się w 2008 czy co?xd
  • Odpowiedz
Mam g pro superlight ze dwa lata i ładuje ja co dwa tygodnie. W jakim świecie ty żyjesz? Zatrzymałeś się w 2008 czy co?xd


@Ralphs: Ale to nie ladowanie jest problemem - To akurat zaden problem. Zawsze mozna miec 2 komplety i po problemie.

Jak mam jasniej powiedziec co mnie wkurzalo?

Jakby myszka padla i przestala dzialac to ok, jakby dioda sie zaswiecila to ok. Ale zadnych oznak ze baterie
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 jakie komplety byczku? Która mycha ma aktualnie wymienne baterie? Lol
Miałeś pecha do jakiegoś wadliwego padła i tyle. Z aktualnymi myszkami po prostu niema takich problemów. A jak masz wadliwy sprzęt to reklamujesz i tyle
  • Odpowiedz
@Ralphs: W jednym masz racje - z bezprzewodowych myszek wyleczylem sie dawno temu. Wiec nie wiem jakie sa teraz.

Tylko czy aby napewno to byla "wada fabryczna"?

jak pisalem wczesniej - myszka normalnie dzialala i w systemie i w przegladarce i w innych programach. Nawet w grach. Ale w zwiazku z tym ze baterie byly juz na poczatku wykonczenia (o czym nie informowala) potrafila lapac "zwisy"
nie ze sekunda lub
  • Odpowiedz
  • 3
@gorzki99 Dobra już weź, bo mi szkoda czasu. Walisz mi tu dowodem anegdotyczny, że miałeś dawno temu jakiegoś #!$%@? gryzonia bez kabla i to oznacza, że każdy gryzoń bez kabla jest #!$%@?. Bądźmy kurde poważni xD

U mnie działa i elo( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@gorzki99: myszki mają wbudowany akumulator teraz na ogól (przynajmniej te co warto) i migają podświetleniem jak się rozładowują, jak zacznie migać to masz jeszcze parę godzin grania. też może się ładować i działać jednocześnie wiec to nie tak, ze zostajesz bez mychy zanim się nie naładuję, lecisz na kablu wtedy z godzinkę.
  • Odpowiedz
myszki mają wbudowany akumulator teraz na ogól (przynajmniej te co warto) i migają podświetleniem jak się rozładowują, jak zacznie migać to masz jeszcze parę godzin grania. też może się ładować i działać jednocześnie wiec to nie tak, ze zostajesz bez mychy zanim się nie naładuję, lecisz na kablu wtedy z godzinkę.


@10129: MIras.... Dlaczego to robisz? Czy ja kolejny raz musze to samo klarowac?

Tamta tez migala i sygnalizowala. Ale jak juz bylo za pozno - znaczy sie jak juz serio miala problem. NIE SYGNALIZOWALA jak bylo wsio ok a tylko "od czasu do czasu" stopien naladowania baterii/aku robil
  • Odpowiedz