Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, skąd na Mirko wśród trolli takie graniczące wręcz z obłędem zaklinanie rzeczywistości że niby jeszcze 2 lata i będzie można zacząć procesy, reformy, głosować ustawy bo prezydent nie będzie przeszkodą? Skąd pomysł że pisiory prze@#$ja wybory prezydenckie skoro najprawdopodobniej kontrkandydatem "prawej" strony będzie Trzaskowski?
Nie wiadomo jeszcze kto kogo wystawi ale tęczowy Rafał swoim postępowaniem raczej nie przyciąga nowych wyborców, a jestem wręcz przekonany że wyborcy konfederacji tym razem nie podziela się pół na pół w tej kwestii.
#4konserwy #konfederacja #bekwzlewactwa #polityka #wybory
  • 13
  • Odpowiedz
Skąd pomysł że pisiory prze@#$ja wybory prezydenckie skoro najprawdopodobniej kontrkandydatem "prawej" strony będzie Trzaskowski?


@kolega_z_sasiedztwa: Bo na razie to nie mają kandydata, który mógłby zagrozić Trzaskowskiemu.
Bocheński poniósł spektakularną porażkę w samorządowych i euro wyborach.
Topowi Pisowcy mają gigantyczny elektorat negatywny.
  • Odpowiedz
@kolega_z_sasiedztwa: a z kim Trzaskowski ma przegrać? Z Vateuszem wygra, pis się jeszcze odgrażał że Beate Szydło wystawi - trzymam kciuki bo z nią wygra nawet w pierwszej turze.

Nienawiść do gejów i ultrakonserwatyzm dotyczy może 25% wyborców - oni nie zagłosują ani na Trzaskowskiego ani na absolutnie na nikogo bez gwoździa w głowie więc po co sobie nimi wogóle głowe zawracać?
  • Odpowiedz
@kolega_z_sasiedztwa: wystarczy, że PiS nie wystawi Morawieckiego i wygraną w prezydenckich mają w garści. Ludzie po pół roku życia w uśmiechniętej Polsce chwytają sie za głowę, a zwłaszcza ci ludzie którzy zagłosowali w drugiej turze na Trzaskowskiego. Jak sobie tylko pomyśle co by sie teraz działo gdyby on teraz urzędował fotel prezydenta Polski to mnie to przeraża. Prawdopodobnie do końca życia będę sie samobiczować za to, że dałem sobie tak
  • Odpowiedz
@galicjanin: Też się zastanawiam. Mój tata to jest bardzo wierzący człowiek, dość konserwatywny i od zawsze głosuje na PO, ale jest strasznie anty lgbt i w ogóle co do Trzaskowskiego to średnio go lubi (bardziej Tusk, Sikorski etc). No i teraz pewnie o takie osoby to gra się rozegra w momencie, kiedy poznamy kontrkandydata.

Gdyby w II turze był jakiś centro-prawak ale "systemowy", nie kontrowersyjny, to by Trzaskowskiego pokonał. Ale
  • Odpowiedz
@galicjanin: pewnie to samo co z wyborcami koalicji którym spodobała się akcja pisu z całkowitym zakazem aborcji bo są wierzącymi ¯\(ツ)/¯
Nie da się być zupą pomidorową a okno overtona samo się nie przesunie.
Z resztą, jeśli nie teraz to kiedy?
  • Odpowiedz
@galicjanin: dios mio, to niech zostaną.
Jeżeli ktoś woli Donalda od Rafała, tylko dlatego że Donald wziął pozorancki ślub kościelny w ramach kampanii wyborczej to takich ludzi nawet mi nie szkoda.
Bardzo bym nie chciał aby tacy ludzie decydowali o Polsce.

W pewnym sensie talibowie z Afganistanu są uczciwsi intelektualnie od takich wyborców bo nie są hipokrytami.
thorgoth - @galicjanin: dios mio, to niech zostaną.
Jeżeli ktoś woli Donalda od Rafał...

źródło: GOKfoJhXQAAiRDo

Pobierz
  • Odpowiedz
@mango2018: Duda też miał przegrać z Komorowskim a wszyscy wiemy jak było. Wystawia kogoś w miarę rozpoznawalnego a przy tym uchodzącego za uczciwego i wygrana prawie pewna. Taki np młody Płażyński rozsmarowalby Rafałka i nawet młody Soros by mu nie pomógł.
  • Odpowiedz