Wpis z mikrobloga

@patchupdate czyli później jak mama będzie bez snu a ojciec pójdzie do pracy to matka sama w domu z chorym dzieckiem ma paść wyczerpana? Chyba wolałbym być mniej wydajny w pracy niż żeby żona z chorym dzieckiem niewyspana została sama.
  • Odpowiedz
  • 35
@sierramikebravo no właśnie chyba w tych czasach ludzie są aż tak przewrażliwieni, bo mam 2 dzieci i nikt nigdy nad nimi nie czuwał, nawet jak miały po 39st gorączki ALE zapytałem, bo może jego dziecko ma coś dużo poważniejszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ladzik: wystarczy napadowy suchy kaszel, do odruchu wymiotnego i leki, które nie są wystarczajaco skuteczne plus goraczka (u nas nie ma opcji na 39C, bo zaczynaja sie klopoty, trzeba to zbijac). Nawilżanie, przekładanie na poduszce, podawanie leków o stałej porze i nocka z głowy. Ja w takich warunkach nie zmrużę oka a nie raz takie stany ciągnęły się po kilka dni.
  • Odpowiedz
@WicekJajko: To co to za choroba, że trzeba czuwać non stop? Mam siedmiolatka i dwulatkę i nigdy nie było tak, że przy chorobie dziecka nie spałem jakieś absurdalne okresy. Byłem prawie cały czas w tym samym pokoju, ale spałem. Ba, córa dwa razy na oddziale dziecięcym była przed ukończeniem roku i też dało się wyspać mimo, że stan był poważny, a leżanka dla rodzica koszmarnie niewygodna. Kwestia tego, jak zarządzasz
  • Odpowiedz