Wpis z mikrobloga

Robiłem ostatnio porządki w szafie i mam sporo ubrań, których nie używam. W żadne vinted czy olx bawić mi się nie chcę, ale ktoś polecał mi ubraniomat 4F pod #bonarka. Korzystał ktoś i powie jak to działa? Przychodzę wrzucam ubrania i aplikacja daje w zamian rabat na zakupy?

#krakow
  • 8
  • Odpowiedz
@francoisinho: po tym jak ktoś tu ostatnio pytał gdzie kupić paliwo 98 to już zaczynam wątpić w ludzi xD inaczej nie jestem w stanie pomóc.. ale skoro waga ubrań = większy rabat to ciekawe czy da się ten ubraniomat oszukać i wrzucić mokre ubrania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Grze_siek: po prostu ciekawi mnie to, jak duże pudło/worek przejdzie przez urządzenie (czy rozdzielać je na mniejsze) i inne praktyczne uwagi, a nie grafika, którą już widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@francoisinho: to se zobacz zdjęcie urządzenia i przecież widać jak duży jest otwór ¯\(ツ)/¯

@Grze_siek większa waga to nie większy rabat tylko więcej rabatów 10%, tak naprawdę ten rabat 10% jest #!$%@? warty bo na 4f masz możliwe do uzyskania przykładowo 40zł rabatu przy zakupach za 200zł przez internet za newsletter albo inne regularne wyprzedaże internetowe
  • Odpowiedz