Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jakie NNW dla 29-latki?

Mój różowy chciał ubezpieczenie na życie, ale stwierdziłem, że to jej niepotrzebne (a raczej mnie jest niepotrzebna jakaś kasa, gdyby coś ją kilim– szkoda wyrzucać na to z 200 zł miesięcznie albo i lepiej). Bardziej chodzi o zabezpieczenie na wypadek złamań, urazów, hospitalizacji, konieczności przeprowadzenia jakiejś operacji ortopedycznej itp. Co polecacie? Które TU? Wiadomo, że w razie czego z każdym towarzystwem trzeba się trochę poszarpać, ale chodzi mi o to, z którym trzeba się szarpać najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubezpieczenie #ubezpieczenia #nnw #kiciochpyta #polisa #polisy #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@w9rT_wv_bIAn37l widziałem już rodziny którym ta kasa uratowała dupę, wiadomo, nie mówimy tutaj o złamanej ręce, ale urazach leczonych kilka/naście/dziesiąt miesięcy, miesięcy przez które ciężko prowadzić biznes tak żeby się utrzymać.

@mirko_anonim niema reguły, więcej zależy od dobrego humoru likwidatora niż samej firmy :)
  • Odpowiedz
widziałem już rodziny którym ta kasa uratowała dupę, wiadomo, nie mówimy tutaj o złamanej ręce, ale urazach leczonych kilka/naście/dziesiąt miesięcy, miesięcy przez które ciężko prowadzić biznes tak żeby się utrzymać.


@sayanek: spoko, ja kiedyś studiowałem warunki ubezpieczeń i nie znalazłem takiego nigdzie. W przypadku NNW było np: suma ubezpieczenia = 50 tys. - no dużo niby, ale ta kwota była wypłacana tylko w przypadku śmierci w następstwie wypadku, w pozostałych
  • Odpowiedz