Wpis z mikrobloga

Konfederacja
Czy ktoś mi w końcu wyjaśni bo mi się kropki nie kleją. Pytanie zwłaszcza do wyborców konfederacji.
Konfederacja jawi się i przedstawia jako głęboko wierzacy ludzie. Zakaz aborcji, zakaz rozwodów co niedziele w kościele na mszy. A przy tym wszystkim, słyszę, że :
- strzelać do ludzi za płotem
- zydzi najlepiej do gazu
-wszystkie homosie won
- mniejszosci won
- itd. Itp.
Jak to sie ma do tej religii ? Poszłam zapytać babcie bo ona wierząca. Powiedziała, ze to zadni katolicy tylko hipokryci. A moze teraz ta religia sie tak zmieniła, ze takie sa nowe dogmaty.
Ktos cos ? W temacie ?
#konfederacja#polityka#religia
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Winatuska: Wytłumaczy mi ktoś jak to jest
Bo z jednej strony uśmiechnięte polaki i reszta lewactwa nienawidzą pisu i starego TVP a mimo to kłamią i manipulują dokładnie tak samo jak oni.
Czy to nie jest hipokryzja? czy może Pis=PO?
  • Odpowiedz
A przy tym wszystkim, słyszę, że :

- strzelać do ludzi za płotem

- zydzi najlepiej do gazu

-wszystkie homosie won

- mniejszosci won


@Winatuska: Żadna z tych rzeczy nie jest prawdą, poza tym tak na oko z 30-40% ludzi glosujacych na Konfederacje to ateisci.
  • Odpowiedz
@Winatuska:

Co ci tłumaczyć jak łykasz #!$%@? bzdur?
- strzelać do ludzi za płotem - było mówione, że powinna być możliwość użycia broni gdy ktoś wejdzie na naszą granicę z niebezpiecznym przedmiotem tak jak wtedy gdy zabili młodego 21-letniego żołnierza.

- żydzi do gazu - to już bzdura z dupy, pewnie ta słynna 5 mentzenauke. To był żart, parodia, ale media wszystkiego się chwycą by oczernić
  • Odpowiedz
  • 1
@MWittmann: nie jestem trollem, jestem przeciwko konfederacji, oczywiscie ale czy to nie znaczy, ze mozna sie poznac i zrozumiec. Mamy zakopywac rowy czy je kopac ? Myślalam, ze mozna z kims pogadac na argumenty nie przeciagajac na swoja strone
  • Odpowiedz
ale oni nie maja broni, nie mozna ich odpedzac jakims gazem czy dymem ?


@Winatuska: próbowali, skończyło się śmiercią żołnierza. Chłopak miał tylko 21 lat i nie żyje przez ludzi myślących jak Ty. Sama sobie odpowiedz czy było warto
  • Odpowiedz
@Winatuska: ale nikt z konfy nie mówił, że żydzi do gazu a homoseksualiści won

jedynie braun coś tam gadał, raptem wczoraj oglądałem z nim wywiad w którym jasno stwierdził że homoseksualizm nie jest naturalny i normalny ale ani razu nie padło słowo że won

won z dewiantami z grup lgbt to i owszem, sam nie chciałbym żeby jakiś zboczeniec w pończochach i miniówie twierdzący że jest kobietą edukował moje dziecko i Ty chyba też
  • Odpowiedz
@Winatuska: a co do pseudoekonomii mentzena no to słuchaj, ja nie jestem milionerem, ty chyba też nie - a jakieś tam podstawowe pojęcie o ekonomii jednak mamy (ja na pewno)
no to jak możesz powiedzieć o kimś pseudoekonomista skoro ten ktoś świetnie sobie radzi na rynku?
  • Odpowiedz