Wpis z mikrobloga

Konkluzja lewicy jest taka, że swój dziadowski wynik i pogrążanie się zawdzięczają temu, że za mało brnęli w swoje lewackie spierrtolenie i odklejki i za słabo naciskali na ich przeforsowanie. Tak Zandberg dziś rzekł z rana w dzisiejszym wystąpieniu TVP.

Powiedział też, że lewica powinna twardo walnąć pięścią w stół. Według mnie pięścią to walnął, ale Biedroń swoją matkę.

Oby tak gadali dalej. Może następnym razem nie przekroczy progu w wyborach parlamentarnych.

#bekazlewactwa #lewica #4konserwy #wybory #feminizm #bekazfeministek #biedron #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista Jak przed 2019 czytałem sobie Zandberga to miał fajne pomysły, sporo celnych ripost. Razem dostaje się do sejmu i niż z tych celnych uwag mało co zostało i ich główne problemy dotyczą Julek z dużych miast, resztę kraju mają w dupie. Podczas wyborów to ich plakatów to że świecą szukać, nawet im się nie chce spotkań organizować. Aż mi głupio, że oddałem kiedyś głos na lewicę bo naprawdę fajnie się
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus:

Jak przed 2019 czytałem sobie Zandberga to miał fajne pomysły, sporo celnych ripost. Razem dostaje się do sejmu i niż z tych celnych uwag mało co zostało i ich główne problemy dotyczą Julek z dużych miast, resztę kraju mają w dupie


W kwestii Razem to nic się nie zmieniło, zapraszam na stronę czy posłuchać wypowiedzi Zandberga. Tych aktualnych, z 2024. Jedyny problem Razemków to trzymanie się tej całej reszty
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: @Ulyssos @Wink w kwestii partii politycznej "razem" przed poprzednimi wyborami do sejmu byli promowani w tv tak aby osłabić elektorat SLD i lewicy na rzecz np. ko czy Kukiza/Palikota ( nie pamiętam już). Reszta to historia a być naiwnym kilkukrotnie jest nieśmieszne.
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: a po południu Szlezwik Holsztajn w RMF także powiedziała, że Lewica musi się odsunąć od KO. Ja się z nimi zgadzam. Powinni być bardziej kojarzeni z lewicą, a nie takie coś koło Koalicji.
Ja się z tym zgadzam, ale to powinna być lewica dla proletariatu, a nie jakieś pierdoły dla Julek ze Starbucksa.
  • Odpowiedz