Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #bekazprawakow #clownworld #honkhonk #bekazkonfederacji #partiamem #kibole #sekta #wyznawcykonfedracji

KonfedeRuscy nie mają wyborców, oni mają w większości wyznawców, kiboli czy nie wiem jak to nazwać.
Oto wypowiedź jednego wyznawcy, gość musi mieć srogi bałagan pod czaszką:

Wolę żyć w niewolniczym kołchozie i tyrać 16h za poniżej minimalną, ale przynajmniej konfa odbierze prawa migrantom, gejom, ekofaszystom i innym głąbą. Wolę samemu nie miec praw, ale żeby inni mieli ich jeszcze mniej


Gość woli być szczurem, byle tylko:

Wolę samemu nie miec praw, ale żeby inni mieli ich jeszcze mniej


To się da leczyć? Pomyśleć, że człowiek takie coś mija się codziennie gdzieś na mieście. Zakompleksione nienawidzące innych... Dajcie im jeszcze broń ¯\(ツ)/¯
Ogólnie polecam przejrzeć konto
EmDeCe - #bekazpodludzi #bekazprawakow #clownworld #honkhonk #bekazkonfederacji #part...

źródło: cotojestxd

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@EmDeCe: u nich wszystko bazuje na strachu i negowaniu wszystkiego. Zero konstruktywnych propozycji. Zaorajmy to do czego Polska darzyla przez ostatnie 30lat i napewno bedzie lepiej. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@EmDeCe: no popatrz Pan, że skrajności są złe. W drugą stronę z lewicy pełno takich samych odklejencow. Porażka polityczna państwa skoro skrajności (jakiekolwiek one by nie byly) dochodzą do glosu
  • Odpowiedz
  • 1
W drugą stronę z lewicy pełno takich samych odklejencow.


@Mihu_: pokaż mi takich odklejeńców na Wykopie? Może jest na oddziale zamkniętym w Choroszczy i dorwał telefon przez przypadek?
  • Odpowiedz
  • 3
@cutecatboy: da się, nie doceniasz psychofanów konfedeRusków. Piątką Mencela też według niektórych to była karykaturą, ale to było obliczone na takich właśnie odszczepieńców.
  • Odpowiedz
@matti-nn: No dokładnie to samo można powiedzieć o lewicy wszyscy tylko hejt crime i mowa nienawiści w stosunku do nich. A co jest lepsze piątka Mencena czy 100 konkretów Tuska?

Ps. Jestem ciekaw kiedy zrozumiesz że wszyscy politycy są tacy sami niezależnie od partii
  • Odpowiedz
@matti-nn: No dokładnie w tamtym czasie miał niezłą konkurencję bo w sumie był Józef, Benitko i niewiele później Mao. Polpot też jakoś bardzo daleko w czasie od Hitlera nie był umiejscowiony
  • Odpowiedz