Wpis z mikrobloga

bodajże w 2014 podczas moich pierwszych wyborów swoim głosem przyczyniłem się do wejścia Korwina do europarlamentu. ależ wtedy byłem z siebie dumny, ależ była euforia że krul teraz dopiero pokaże lewactwu, da tej zgniłej unii do wiwatu.

no i co? no pospał trochę, trochę narobił skandali typu hajlowanie, chyba żadnej pensji nie dostał bo mu odbierali za zachowanie. czyli po prostu był sobą. unii na szczęście nie zniszczył. dziś możemy to uznać za ciekawostkę historyczną.

dorosłe życie mnie przetyrało, okazało się że nie wszystko da się rozwiązać wolnym rynkiem, nie zostałem milionerem ze stoiska z paróweczkami. no i okej. chyba wielu może powiedzieć, że młodzieńcza fascynacja korwinem to naturalny etap dojrzewania chłopców zaciekawionych polityką. pierwsze kroki w drodze ewolucji liberalnych poglądów.

ALE ŻE BRAUNA WYBRALIŚCIE TEGO PSYCHOPATE NO LUDZIE KOCHANI

Korwin jest pociesznym dziadziem z muszką, Braun to fanatyk religijny i psychol, czas pokaże czy będziemy się z tego śmiali, ale trochę jestem zawiedziony w jaką stronę poszły 'ruchy wolnościowe"

i tyle

#polityka #wybory #sejm #konfederacja
WujaAndzej - bodajże w 2014 podczas moich pierwszych wyborów swoim głosem przyczyniłe...

źródło: 3f014c7bdeeeddd73488b582c01cbbe8

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: Co za sciema. Przeciez korwin wtedy mowil ze nic tam nie bedzie robil bo nie ma tam co robic.
Na jakich jeszcze politykow glosowales, bo co obiecywali?
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: witam w klubie, moje pierwsze wybory to właśnie EP w 2014 i też dumnie zagłosowałem wtedy na KNP XD 10 lat minęło i do konserwatywnego liberała jest mi w tym momencie baaaaaaardzo daleko

Cóż, wydaje mi się, że Braun po prostu przejął paleczke po Korwinie jako ten "memiczny polityk o stałych poglądach który nie boi się mówić jak jest i ora lewactwo".

Braun jest bardziej performerem niż politykiem wiec jesli
  • Odpowiedz
@MrZ3n0n: przekaz jest teraz taki, że po prostu gracie uno reverse card na nazywanie kogoś agentem Moskwy? XD sprytne, aczkolwiek nie wiem czy zadziała, biorąc pod uwagę stosunek pana Grzesia do Ukraińców.
  • Odpowiedz
bodajże w 2014 podczas moich pierwszych wyborów swoim głosem przyczyniłem się do wejścia Korwina do europarlamentu. ależ wtedy byłem z siebie dumny, ależ była euforia że krul teraz dopiero pokaże lewactwu, da tej zgniłej unii do wiwatu.


@WujaAndzej: miałem to samo rok później jak głosowałem na niego w wyborach prezydenckich. "...a tak wogóle to uważam, że unia europejska powinna zostać zniszczona", śmiechom nie było końca. Piękne czasy jak się było 18
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: Można powiedzieć, że Braun jest Korwinem dla nowego pokolenia. Korwin czasem hajlował, rzucił coś o Hitlerze i "orał lewactwo". Sam w wieku 18 lat na niego głosowałem, bo było śmiesznie. Teraz Korwina schowali, więc twarzą orania lewactwa jest Braun, ale moim zdaniem i z niego większość wyrośnie. Nie powiedziałbym w sumie też, że Braun jest bardziej niebezpieczny od Korwina, bo ostatecznie i Korwin zaczął pierdzieć na twitterze o samych zaletach
  • Odpowiedz
podczas moich pierwszych wyborów swoim głosem przyczyniłem się do wejścia Korwina


@WujaAndzej: w życiu jedną z najważniejszych umiejętności jest umiejętność wyciągania wniosków oraz chowania (choćby przed samym soba) honoru wraz z ego, które próbuja nami rządzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz