Wpis z mikrobloga

bodajże w 2014 podczas moich pierwszych wyborów swoim głosem przyczyniłem się do wejścia Korwina do europarlamentu. ależ wtedy byłem z siebie dumny, ależ była euforia że krul teraz dopiero pokaże lewactwu, da tej zgniłej unii do wiwatu.

no i co? no pospał trochę, trochę narobił skandali typu hajlowanie, chyba żadnej pensji nie dostał bo mu odbierali za zachowanie. czyli po prostu był sobą. unii na szczęście nie zniszczył. dziś możemy to uznać za ciekawostkę historyczną.

dorosłe życie mnie przetyrało, okazało się że nie wszystko da się rozwiązać wolnym rynkiem, nie zostałem milionerem ze stoiska z paróweczkami. no i okej. chyba wielu może powiedzieć, że młodzieńcza fascynacja korwinem to naturalny etap dojrzewania chłopców zaciekawionych polityką. pierwsze kroki w drodze ewolucji liberalnych poglądów.

ALE ŻE BRAUNA WYBRALIŚCIE TEGO PSYCHOPATE NO LUDZIE KOCHANI

Korwin jest pociesznym dziadziem z muszką, Braun to fanatyk religijny i psychol, czas pokaże czy będziemy się z tego śmiali, ale trochę jestem zawiedziony w jaką stronę poszły 'ruchy wolnościowe"

i tyle

#polityka #wybory #sejm #konfederacja
WujaAndzej - bodajże w 2014 podczas moich pierwszych wyborów swoim głosem przyczyniłe...

źródło: 3f014c7bdeeeddd73488b582c01cbbe8

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Wyborca Krula, który nie odróżnia partii Korwina od Konfederacji xD Tym ciekawsze, że w tamtych czasach korwiniści i narodowcy nie dogadywali się zupełnie i często robili na siebie wrzuty (ciekawe, czy w ogóle wiesz, kto jest autorem słynnych i tak chętnie powtarzanych słów, że "narodowcy mają gwóźdź w mózgu" xD). Korwin z Braunem też nie za bardzo mieli po drodze, Korwin np. wyśmiewał Brauna za tezy o zamachu smoleńskim.

To
  • Odpowiedz
@Emes91 #!$%@? #!$%@? się ode mnie przygłupie XD

Napisałem jedna rzecz a się #!$%@?łes jakbym ci matkę zgwałcił. Odwal się wybacz że głosowałem na tego starego dziada XD
  • Odpowiedz
@Emes91 nie moja wina że Konfederacja i każda poprzednia partia Korwina jest z nim kojarzona i tak też napisałem jako skrót myślowy bo wkoncu ten dziad był w Konfederacji (teraz go schowaliście albo #!$%@? nie mam pojęcia bo mnie nie obchodzicie)
  • Odpowiedz
@OCIEBATON Nie popłacz się xD

Tak jakby narracja "hurr durr z korwina się wyrasta" to nie był jeden z głównych talking pointów trollowni xD. Tak jak mówiłem - poćwicz przed trollowaniem, pozdro.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej Tez koło 18stki byłem korwinista. Teraz dalej nie zgadzam się z wieloma decyzjami unii, #!$%@? imigrantów i bliżej mi do homofoba niż ideologii woke, ale za #!$%@? nie zagłosuje na tych petów z konfy xD szury, ruska agentura i katotaliban to dla mnie żadna alternatywa, wole już to jebniete (ale i tak mniej) lewactwo
  • Odpowiedz
@WujaAndzej Czytałem. Gdybyś zainteresował się, co się stało w Gietrzwałdzie i w jakich okolicznościach geopolitycznych, to może byś zrozumiał jaki był cel spisania tego dokumentu. Próbujecie wmówić ludziom, że bycie katolikiem to powód do wstydu, albo porównujecie katolicyzm do Islamu, gdzie to właśnie dzięki katolicyzmowi powstało państwo polskie i dziś mówimy po polsku, a nie niemiecku czy rosyjsku.
  • Odpowiedz
bodajże w 2014 podczas moich pierwszych wyborów swoim głosem przyczyniłem się do wejścia Korwina do europarlamentu. ależ wtedy byłem z siebie dumny, ależ była euforia że krul teraz dopiero pokaże lewactwu, da tej zgniłej unii do wiwatu.


@WujaAndzej: ja też głosowałem, ale nie odczuwałem ani dumy, ani wielkiej euforii. ot, fajnie że weszli.

a na Konfę głosowałem też teraz.

odnoszę wrażenie że im bardziej ktoś wpadał w EKSCYTACJĘ korwinizmem tym z
  • Odpowiedz
Korwin około roku 2000 mówił głównie o wolnym rynku, dostępie do broni, podatkach. Wtedy głosowanie na niego to nie była aż taka abstrakcja i wstyd. Bycie kucem było cool.

Dopiero w ostatnich 10 latach mu odbiło i zaczął mówić o miękkiej pedofilii, o LGBT jako najważniejszym problemie, o klimacie, o Rosji. Teraz bycie korwinista to porażka i wstyd dla rodziny XD
  • Odpowiedz